طراحي و چاپ

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

چاپ کاتالوگ - نکات مربوط به طراحی کاتالوگ موثر

یک طراحی کاتالوگ باید با یک هدف ایجاد شود - این که مخاطبان را از محصولات مختلفی که تجارت یا سازمان شما ارائه می دهد آگاه سازد و آنها را برای خرید آنها سوق دهد. صرف نظر از چاپ یا ارسال آنلاین کاتالوگ ، طراحی و چیدمان موثر کاتالوگ در ایجاد تبلیغات مناسب برای محصولات یا خدمات ضروری است.طراحی خوب کاتالوگ طرحی است که فروش را به سمت صعود هدایت میکند. حتی اگر نسخه های آنلاین کاتالوگ محصولات برای گسترش همه راه های تبلیغاتی بسیار توصیه شود ، اما لازم به یادآوری است که تقریبا 55٪ از خریداران ترجیح می دهند با در دست داشتن یک کاتالوگ چاپی خرید کنند. بنابراین کاتالوگ های چاپ شده در رسیدن به هدف مهم هستند و همیشه باید در اولویت اول برنامه های تبلیغاتی باشند.


پیروی از نکات ساده در زمینه طراحی کاتالوگ ، فرد را قادر می سازد طراحی کاتالوگ خود را برای همه بینندگان جذاب تر کند ، صرف نظر از چاپ یا کاتالوگ آنلاین. در اینجا چند نکته طراحی کاتالوگ آورده شده است که باید به خاطر بسپارید. استفاده از عکس های با کیفیت

این یکی از اساسی ترین عواملی است که بر نحوه درک مخاطبان از طراحی کاتالوگ تأثیر می گذارد. یک طرح چیدمان کاتالوگ باید همیشه دارای تصاویر با کیفیت بالا از محصولات فروخته شده باشد تا تأثیر مثبتی ایجاد کند. عکس های بی کیفیت فقط از اعتبار محصولات به نمایش درآمده در کاتالوگ چاپی شما می کاهد.


 با رنگهای تجاری منحصر به فرد باشید و همچنین با رنگ سازگار و مناسب ادامه دهید


چه تیز و چه انتخابی ، باید اطمینان حاصل کرد که رنگ مارک مورد استفاده در طراحی طرح کاتالوگ سازگار است. دقت و تطابق با رنگ مارک در هر طراحی کاتالوگ محصول مهم است به طوری که کاتالوگ در همه جا باعث ایجاد جذابیت بصری می شود و این تصور را ایجاد نمی کند که آنها در یک کاتالوگ به دنبال تقلید از شرکت های مختلف هستند.


مشتری خود را با اطلاعات محو کنید

با تصاویر و توضیحات محصول خود در فهرست چاپ شده خلاق و عینی باشید. عاشقانه کردن مشتریان با تصاویر جذاب محصول و توصیفات تحریک کننده محصول می تواند راه زیادی در ایجاد فروش داشته باشد. طراحی های کاتالوگ که نظر مشتری را به خود جلب می کند و پاسخ می دهد "چه چیزی در آن برای من وجود دارد؟" سوال احتمالاً منجر به حجم بیشتری از فروش خواهد شد.


مخاطب محترم خود را هدف قرار دهید

باید مطمئن شوید که طراحی طرح کاتالوگ به سمت مخاطبی است که سعی در جلب آن دارید. در طراحی کاتالوگ محصولات خوش ساخت باید از زبانی مناسب استفاده شود که برای خوانندگان هدف ، آسان خوانا و قابل فهم باشد. اطمینان حاصل کنید که تصاویر و توضیحات محصول مورد استفاده در کاتالوگ چاپی شما متناسب با وضعیت مخاطبان مورد نظر شما است.


تقسیم و اندازه فضای

چندین فاکتور مهم باید قبل از ارائه طرح کاتالوگ شما مانند مارک هایی که می خواهید بیشترین تمرکز را داشته باشید ، محصولاتی که بهترین فروش را دارند و البته مخاطبان هدف شما در نظر گرفته شود. اطمینان از اینکه فضای مناسب و رتبه بندی در اختیار بیشترین محصولات در بازار قرار می گیرد ، تضمین کننده فروش بیشتر در کل برای کاتالوگ چاپی شما خواهد بود.


طرح بندی صفحه

به یاد داشته باشید که محصولات باید تمرکز اصلی در صفحه آرایی فهرست شما باشند. همیشه محصولات را به گونه ای در طراحی کاتالوگ قرار دهید که بیننده قادر به شناسایی سریع محصولات و قیمت مربوط به آنها باشد. محصول و قیمت در طراحی کاتالوگ باید همیشه بسیار قابل مشاهده باشد ، به خصوص اگر قیمت محصول سطح فروش کف باشد.


طراحی و چاپ کاتالوگ - تمیز و ساده

یک طراحی کاتالوگ که واضح و ساده باشد ، اطمینان حاصل خواهد کرد که مشتریان می توانند به راحتی کالاهای شما را خریداری کنند. کاتالوگی که از نظر طراحی و طرح ساده باشد ، خواننده را تأمین می کند و به طور بالقوه منجر به فروش بیشتر می شود. خوانندگان معمولاً وقت زیادی را صرف جستجوی آنچه می خواهند نمی کنند بنابراین انتظار نمی رود که یک کاتالوگ بزرگ که دنبال کردن آن سخت است فروش زیادی را ایجاد کند. کاتالوگ چاپ شده را ساده و خوانا نگه دارید.


طراحی و چاپ کاتالوگ - قالب و هدف سازگار

تمام صفحات طرح چیدمان فهرست شما باید شبیه به هم باشند. کاتالوگ هایی که از نظر ظاهری از صفحه ای به صفحه دیگر سازگار هستند این تصور را ایجاد می کنند که خواننده در کل با یک شرکت درگیر است و مشتریان وفاداری را در این روند ایجاد می کند.


طراحی و چاپ کاتالوگ - پوشش جلو

یک طراحی صفحه اول دعوت کننده ، خواننده را وسوسه می کند تا کاتالوگ را باز کند و درباره محصولات ارائه شده بیشتر بخواند. یک جلد جذاب و فریبنده قطعاً طعم آنچه را که در داخل کاتالوگ محصول است  را عوض میکندو آنها را به سمت داخل کاتالوگ چه علاقه داشته باشند و چه نه هدایت می کند. یک قانون خوب تبلیغ تبلیغات فروشندگان برتر در جلد کاتالوگ و در ابتدا راهنمایی مشتری برای تمرکز روی بقیه محصولات شما است.

برای مطالعه اطلاعات بیشتر به صفحه https://moderntarh.com/catalog-design مراجعه کنید.

(0) نظر
dragged border

10 تا از مهمترین ویژگی های یک کاتالوگ خوب

1 درخواست برای نیازهای مردمبعضی اوقات مردم برای رفع نیاز خرید می کنند اما بیشتر اوقات مردم بخاطر نیاز خرید می کنند. آنها چیزی را می خواهند که بخواهند و اگر بدانند محصولی که خریداری می کنند با پولی که میدهند یکی است ، بیشتر احساس رضایت میکنند. هنر ایجاد اشتیاق برای خرید ، تمایل مشتری برای دستیابی به محصول را ایجاد می کند.


تصاویر و عناصر صفحه

بنابراین ، تمام عناصر فهرست خود را حول انتقال این کار معطوف کنید. این کار را در همه سطوح انجام دهید. کاتالوگ شما ممکن است دارای یک مضمون کلی باشد ، اما محصولات شما ممکن است برای رفع نیاز ها باشد . متن و تصاویر نه تنها باید محصول را با جزئیات کافی توصیف کند بلکه باید به او شوق خرید را انتقال دهد تا مصرف کننده بتواند تصمیم خرید را بگیرد همچنین باید به خواننده بگوید که چگونه این مورد به آنها کمک می کند .


2 طراحی برای رسیدگی به مخاطب

طراحی کاتالوگ خود را متناسب با جذابیت مخاطبان خود انجام دهید. کاتالوگ کسب و کار یا تجارت (B2B) باید بسیار متفاوت از کاتالوگ تجارت به مصرف کننده (B2C) باشد. کاتالوگ برای جوانان ظاهری متفاوت از کاتالوگ افراد مسن دارد. سبک کاتالوگ خود را مطابق با خواسته های سبک مخاطبان خود تنظیم کنید. شما میل بیشتری کسب خواهید کرد و از این رو فروش بیشتری خواهید داشت.


3 محصول را در مرکز نمایش دهید

یک قاعده کلی در طراحی کاتالوگ این است که هرچه عکس محصول بزرگتر باشد ، فروش محصول نیز بیشتر است. برای این منظور ما به طور کلی تلاش می کنیم تا اندازه تصویر محصول را به حداکثر برسانیم ، به ویژه در رابطه با ارزش سود هر محصول - هرچه سود کل محصول بیشتر باشد ، عکس محصول بزرگتر باید باشد.


برخی از شرکت های کاتالوگ با گروه بندی موارد با هم در عکس ها سعی در پس انداز در عکاسی و چاپ دارند. این اغلب منجر به فروش ضعیف می شود زیرا در چنین عکسی هیچ محصولی برای جلب مشتری برجسته نیست. بهتر است موارد را به صورت جداگانه یا در گروه های بسیار کمتر و مرتبط نشان دهید. ما ترجیح می دهیم بیشتر محصولات را بدون زمینه و سایه ای ظریف نشان دهیم. این امکان را می دهد تا محصول از آشفتگی صفحه برجسته شود. سپس عکس های با پس زمینه ظریف را اضافه می کنیم تا به طراحی تنوع بخشیده و حالات را منتقل کنیم.


4 از عکسهای محصول بزرگ استفاده کنیدطراحی کاتالوگ گران است و همه ما می خواهیم در صورت امکان هزینه ها را کاهش دهیم. با این حال شاید مهمترین عنصر کاتالوگ - عکس محصول است قسمتی که مشتریان در آن ابتدا ورق می زنند و سپس در صورت اشتیاق آن را می خوانند


عکاس صنعتی یا تبلیغاتی برای کاتالوگ خود استخدام کنید


در بعضی از صنایع و با برخی از فروشندگان می توانید عکس های بسیار خوبی از محصولات آنها برای استفاده در کاتالوگ خود دریافت کنید و همچنین رقبای شما نیز می توانند. بسیاری از شرکت های موفق در زمینه تصاویر یا با استخدام عکاس میپردازند و یا کار های خود را به یک شرکت عکاسی میسپارند تا تصویر حرفه ای را در کاتالوگ خود درج کنند با این حال ، بیشتر افراد هم هستند که ازعکاس در وهله اول استفاده نمی کنند و اشتباهات بزرگی را مرتکب میشوند و مطمئنا تمام این روش ها به دلیل صرفه جویی در پول و یا زمان است ، بدون شک یک عکاسی تبلیغاتی و صنعتی کاتالوگی منحصر به فرد برای شما را خواهد داشت .


تصاویر وب

حدود نیمی از مشتریان جدید ما زندگی خود را به عنوان یک شرکت مبتنی بر وب آغاز کردند و تصاویری که تاکنون ایجاد کرده اند تصاویر وب با وضوح پایین بوده است... این تصاویر برای کاتالوگ های چاپی قابل قبول نیستند! وضوح آنها کمتر از 1/4 است و هیچ فایده ای ندارد. اگر از آنها استفاده کنید ، محصولات شما تار خواهند بود ، طراحی آن آسیب می بیند و فروش شما نیز آسیب خواهد دید.


عکسهای خود را خودشان میگیرند

سومین راهی که مشتری ها امیدوارند برای کاتالوگ خودشان پول پس انداز کنند ، گرفتن عکس ها توسط خودشان است. روند فیزیکی عکسبرداری تقریباً 1/3 هزینه تهیه یک تصویر دیجیتال برای استفاده در طراحی کاتالوگ است اما مهمترین موضوع کیفیت تصویر نهایی است. ما به شدت توصیه می کنیم از خدمات عکاسی با حجم محصول مانند خود ما یا هر شخص دیگری استفاده کنید . اما اگر باز هم احساس می کنید که باید عکاسی خود را ، خودتان انجام دهید ، ما مقاله ای با پیشنهاداتی در زمینه ایجاد بهترین عکس ارائه می دهیم حتما مقاله آموزش عکاسی ما را مطالعه کنید تا کاتالوگی بی نظیر را طراحی کنید.


یک عکس بزرگ چه کاری انجام می دهد

یک عکس عالی "هزار کلمه ارزش دارد" اما یک عکس ضعیف می تواند مشتری را ترغیب کند که محصول شما را خریداری نکند. با استفاده از عکاسی خوب ، آن را به خطر نیندازید. بهتر است محصولات کمتری در صفحات کمتر برای صرفه جویی در چاپ نشان داده شود تا اینکه فروش خود را با عکس های ضعیف کاهش دهید.


5 مورد مهم را در حاشیه خارج از صفحه قرار دهید

خوانندگان معمولاً ابتدا به سمت راست بالا نگاه می کنند و سپس صفحه را به سمت دیگر جابجا می کنند. اگر چیزی جذاب را مشاهده نکنند ، صفحه را ورق می زنند. بنابراین جذاب ترین محصولات خود (که معمولاً کالاهایی هستند که بیشترین سود را دارند) را در گوشه های بالایی بیرونی قرار دهید. این عناصر را - از نظر اندازه بزرگتر - نسبت به محصولات باقیمانده در صفحه گسترش دهید.


تبلیغات همزمان


یک قاعده کلی تبلیغاتی این است که اشکال مختلفی از تبلیغات به طور همزمان باعث پاسخ بیشتری نسبت به حالت جداگانه در زمان های مختلف می شود. در یک فروشگاه خرده فروشی برخی تبلیغات تلویزیونی و برخی از تبلیغات رادیویی را اجرا کنید. اگر آنها یک ماه تبلیغات تلویزیونی و یک ماه دیگر تبلیغات رادیویی تبلیغاتی انجام دهند ، تأثیر کمتری نسبت به تبلیغ همزمان در تلویزیون و رادیو دارند. در حقیقت یکی از دیگری تغذیه می کند. همین مورد در کاتالوگ های شما صدق می کند. با تبلیغ وب سایت در کاتالوگ خود و کاتالوگ خود در وب سایت خود ، از انتقال های متقابل استفاده کنید. کاتالوگ چاپی خود را در قالب pdf ارسال کنید تا افراد آن را ببینند.


از سبک های قلم سازگار استفاده کنید و تعداد آنها را محدود کنیدبرای حفظ ظاهر تمیز و سازگار ، بیش از 2 تا 3 قلم در کل کاتالوگ خود استفاده نکنید. علاوه بر این ، فاصله متن و قرارگیری متن در کنار تصاویر را ثابت نگه دارید. برای عناصر رایج مانند نام محصول ، توضیحات محصول و غیره به طور مداوم از همان سبک متن استفاده کنید.


قلم ها را مطابق با سبک و عملکرد خود نگه دارید - خیلی زیبا نباشند ، مگر اینکه سبک شما به آن اقتضا کند


قلمهایی را انتخاب کنید که خوانایی آنها آسان باشد و سبک آنها با سبک کاتالوگ مورد نظر شما مطابقت داشته باشد. مراقب فونت های فانتزی باشید. در صورت کیفیت پایین فونت ، میزان خوانایی ، ظاهر حرفه ای آن کاهش پیدامیکند.بار دیگر محصول اصلی ترین موضوع است و بیشتر این به دلیل عکس محصول است. متن باید خواننده را برای تصمیم گیری در خرید و جلوگیری از تأثیر عکس حمایت کند.


ظاهر کاتالوگ ها و کاتالوگ های تبلیغاتی فروش ،توسط مشتریان به راحتی قابل تشخیص است . هنگامی که از ظاهر کاتالوگ خود خسته شده اید (زیرا بارها و بارها آن را مشاهده کرده اید) میتوانید برای گرفتن مشتریان جدید تر آن را با تغییرات کم عوض کنید اما نه به صورت کلی. با نگه داشتن طرح زمینه خود که برای چندین سال بوده است از سرمایه گذاری خود محافظت کنید و اگر تصمیم به تغییر آن دارید ، آن را به صورت کم حجم و برای مدت طولانی انجام دهید. تغییرات اساسی باعث از بین رفتن برند شما میشود که سالها برای آن زحمت کشیده اید.


فضاهای مورد نیاز خود به محصولات را اختصاصی کنید و نتایج را تجزیه و تحلیل کنیدبه برترین فروشندگان خود فضای بیشتری نسبت به اقلام کم اهمیت خود بدهیدهنگام طراحی کاتالوگ ، به کالاهایی که بیشترین سود را دارند - فضای بیشتری نسبت به اقلام کم سود بدهید زیرا این یک قاعده کلی برای محصولات در کاتالوگ شما است سپس میتوانید آنرا تجزیه و تحلیل کنید.


قالب های استاندارد کاتالوگ اقتصادی ترند.قالب های استاندارد کاتالوگ نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه ها می شوند ، بلکه متناسب نیز هستند. این هم مثبت است و هم منفی. طراحی کاتالوگ که بیش از حد غیر معمول است ممکن است متناسب با محیط مشتری نباشد و خیلی زود از بین برود. از طرف دیگر ، یک قالب استاندارد ممکن است ساده و کسل کننده باشد ، به طوری که مورد توجه شما قرار نگیرد.


منبع : https://moderntarahi.novinblog.net/Post/4/feautre+best+catalog


(0) نظر
dragged border

عکاسی صنعتی از کارخانه و اشیا براق

عکاسی صنعتی از کارخانه و خط تولید یکی از تخصصی ترین عکاسی هایی است که نیاز به تیم عکاسی حرفه ای دارد. اولین نکته به هنگام عکاسی از دستگاه ها یا خط تولید یک کارخانه، صحبت با مشاور فنی کارخانه و تعیین کردن اینکه عکاسی از چه قسمتی مجاز و از چه قسمتی غیر مجاز می باشد. علاوه بر مجاز بودن، گاهی از نظر عکاس جلوه ای جذاب به نظر میاید که شاید از نظر مشاور فنی زائد و اضافی باشد و نیازی به نمایش نداشته باشد. دومین نکته ای که در عکاسی صنعتی از کارخانه و خط تولید می بایست در نظر گرفته شود، این است که قبل از شروع عکاسی حتما هماهنگ نمایید تا کارگران مربوطه روغن یا گریس و هر گونه کثیفی را از روی دستگاه ها و ماشین آلات پاک نمایند. برای آگاهی از اینکه زوایای نوری به چه صورت است بهتر است روز قبل از عکاسی به فضای صنعتی بروید و از ماشین آلات بازدید نمایید و نمونه ای عکاسی نمایید تا زاویه ها برایتان آشکار گردد و نورهای مزاحم را کشف نمایید.سومین نکته ای که در عکاسی از کارخانه ها می بایست در نظر گرفت این است که منابع نوری متفاوتی مانند نور گیر های موجود در سوله به هنگام عکسبرداری در روز، درخشش اجسامی با جنس استیل، فلز یا شیشه و موارد از این قبیل موجب می گردند با ایجاد نورهای مزاحم قسمتی از تصویر شما تاریک یا زرد رنگ یا سفید شود و این هنر عکاس است که بتواند با مهارت خود، با حرکت شاتر و پیدا کردن زاویه ای مناسب و ایجاد نورپردازی ویژه و تنظیم شدت کنتراست نور محیط کیفیتی خارق  العاده از سوژه مورد نظرتان را به تصویر بکشد.

عکاسی صنعتی از اشیاء براق

عکاسی صنعتی از اشیاء براق در انواع و جنس های متفاوتی مانند فلز یا استیل، جواهرآلات، شیشه، بلور، کریستال و هر جنسی که درخشندگی روی سطح آن وجود دارد، بسته به میزان رفلکس و ویژگی های منحصر به فرد آن در زوایا و نورپردازی متفاوتی انجام می گیرد.لازم به ذکر است در این نوع عکاسی از فن بک لایت برای عکسبردای بهره گرفته می شود.به هنگام عکاسی از لوازم براق مانند کریستال، بلور و شیشه می بایست شکست ها، زوایای نوری و انحنای جسم شیشه ای کاملا رعایت گردد و تمامی ریزه کاری ها در تصویر به خوبی قابل مشاهده باشد. ضمنا جنس بلور نسبت به شیشه شفاف تر می باشد و زوایای  نوری مخصوص به خود را دارد که تنها عکاسی حرفه ای قابل به تشخیص آن می باشد.عکاسی از وسایل براقی که از جنس فلز یا استیل هستند به دلیل صیقلی بودن سطح آن، از خط و خشی ساده تا یک پرز را هم نشان می دهد. بدین جهت می بایست نمونه ای را انتخاب نمایید که هیچگونه خشی بر روی آن موجود نباشد و کاملا تمیز و براق شده باشد و هیچگونه پرزی بر روی آن قرار نداشته باشد. رنگ اجسام نیز در نورپردازی و شدت کنتراست نور محیط فاکتور مهمی می باشد که می بایست به آن توجه نمود. رنگ های روشن و شیری به دلیل انعکاس نور باید دقت ویژه ای در نورپردازی آن صورت گیرد. ضمنا بعضی صفحات دارای رنگ روشن، ترکیبات طرح داری دارند که مشبک یا دو مدل می باشد.


برای اطلاعات بیشتر در مورد عکاسی صنعتی از کارخانه ، عکاسی صنعتی از اشیا براق به صفحات مربوطه عکاسی صنعتی شرکت طرح گندم مراجعه کنید ، همچنین میتوانید نکاتی طلایی و آموزشی را در صفحه عکاسی صنعتی شرکت طرح گندم مطالعه فرمایید.

(1) نظر
dragged border

راهنما برای طراحی و چاپ جعبه

راهنما برای طراحی و چاپ جعبه


طراحی اولین جعبه شما می تواند یک تلاش دلهره آور به نظر برسد ، اما گرفتن طرح هایی دو بعدی قبل از شروع این ترس را خواهد ریخت. این راهنمای نهایی شروع سریع شما برای طراحی جعبه است که از آن نرم افزار برای استفاده و اطلاع از شکل ها و سبک های مختلف جعبه  استفاده می شود. همچنین یاد می گیرید که چگونه کارهای هنری 2D خود را برای چاپ جعبه آماده کنید ، و ما به برخی از چاپ های مختلفی که می توانید در طراحی های خود اعمال کنید ، خواهیم پرداخت.
seasonings

1. بهترین نرم افزار را برای کار انتخاب کنید

قبل از شروع به طراحی جعبه خود ، باید با دقت در نظر بگیرید که بهترین برنامه برای مقابله با کار کدام است. بیشتر طراحان جعبه ، آثار هنری 2 بعدی خود را با قالب برداری برای سازنده ارسال می کنند. فایلهای وکتور مقیاس پذیر هستند و ایجاد برنامه های خط مشی با استفاده از ابزار خط و شکل در برنامه های برداری مانند Adobe Illustrator یا Inkscape آسان است.


وقتی می خواهید طراحی خود را به عنوان یک محصول سه بعدی تصور کنید کمی پیچیده تر می شود ، زیرا بیشتر نرم افزارهای برداری برای تولید تصاویر 2D طراحی شده اند ، اما می توانید افزونه ها یا برنامه های مختلفی را پیدا کنید تا در این مرحله به شما کمک کند. Esko یک افزونه نرم افزاری برای Illustrator است که به شما امکان می دهد خطوط را بکشید و طرح را در قالب سه بعدی ارائه دهید. همچنین می توانید جعبه را بچرخانید و به شما امکان می دهید طرح را از زوایای مختلف مشاهده کنید. برخی از طراحان جعبه همچنین Cinema 4D را دوست دارند ، که طرح های تخت شما را به یک قالب سه بعدی تبدیل می کند.


بسیاری از طراحان بسته بندی Esko یا Cinema 4D را استفاده میکنند و از Adobe Photoshop صرفنظر می کنند .
die line


جدول زمانی باید مشخص کند که قالب جعبه کجا باید برش داده شود و در آن باید سوراخ شود (تصور توسط یک ماشین ساخته شده است ، آماده برای تاشو). از آنجا که این دو قطعه اطلاعات جداگانه برای چاپگر است ، خطوط برش (برش) و سوراخ کاری (برابر) باید روی لایه های جداگانه و به عنوان رنگ های نقطه ای قرار داده شوند ، به این معنی که برش و پیرایش در مراحل مختلف انجام خواهد شد.


همچنین توصیه می شود که لایه های خط مشی را در سند Illustrator خود به "DO NOT PRINT" تغییر دهید ، این یک یادداشت روشن برای سازنده است که این لایه ها برای پردازش پس از چاپ جعبه در نظر گرفته شده اند.


ایجاد برنامه های خود را از ابتدا می تواند بی پروا باشد ، اما با تمرین راحت تر می شود. یک راه خوب برای تمرین این است که یک جعبه را پیدا کنید که از نظر ابعادی که برای طراحی جعبه خود می خواهید با یکدیگر مطابقت داشته باشد ، آن را جدا کنید و اندازه گیری کنید. از این اندازه گیری ها به عنوان پایه ای برای ایجاد برنامه غذایی خود استفاده کنید.
pillowbox deconstructed

3. حقیقت خانه شماره 1: یک جعبه فقط یک جعبه نیست

فکر کردمید یک جعبه فقط یک جعبه است؟ دوباره فکر کنید! به خانه یا محل کار خود نگاهی بیندازید و نمونه هایی از جعبه ها را پیدا کنید - متوجه می شوید که تقریباً همه آنها به نوعی جعبه خواهند بود ، اما ممکن است از نظر اندازه ، عمق و شکل متفاوت باشند و ممکن است دارای تکه هایی باشند. یکپارچه با طرح و یا حتی یک درب مجزا.


اگرچه جعبه ها ممکن است به اشکال مختلف ظاهر شوند ، اما برای اهداف فنی تنها چیزی که باید بدانید این است که جعبه ها به دو قالب تولیدی عرضه می شوند: جعبه های راه اندازی و کارتن های تاشو. جعبه های راه اندازی برای تولید گران تر هستند و برای محصولات رده بالا مانند بسته بندی خرده فروشی ، شیرینی های مخصوص و جعبه های هدیه استفاده می شوند. آنها اغلب از دو قسمت تشکیل شده اند ، یک سینی بالا و پایین ، که روی کارت سفت و سخت چاپ می شوند. جعبه های راه اندازی اگر می خواهید چیزی به خصوص خاص تولید کنید انتخاب خوبی است و فکر نمی کنید که هزینه بیشتری برای ساخت آن صرف کنید.


setup box template

جعبه های تاشو برای طیف گسترده ای از محصولات ، از محصولات غذایی گرفته تا کالاهای خانگی استفاده می شوند. جعبه غلات یکی از نمونه های کلاسیک قالب جعبه تاشو است. جعبه های تاشو معمولاً فقط از یک الگوی واحد تشکیل شده اند ، که قبل از ارسال به تولید کننده بسته بندی ساخته می شود تا روی کارت چاپ شود و سپس لمینیت ، تاشو ، برش و چسب را به یک چاپگر بچسبانید.
pizza boxشما باید یک قالب جعبه را انتخاب کنید که متناسب با محصول و نقطه قیمت خرده فروشی باشد. در صورتی که قیمت خرده فروشی نسبتاً پایین باشد ، بیسکویتهای بسته بندی نقطه ای در جعبه راه اندازی گران قیمت وجود ندارد ، اما اگر بسته بندی چیزی گران تر و دل انگیز تر ، مانند جواهرات یا کفش ها دارید ، می توانید جعبه تنظیم را انتخاب کنید.


4- حقیقت منزل شماره 2: انواع مختلفی از بسته شدن جعبه وجود دارد

بله ، دقیقاً وقتی سرتان را به قالبهای جعبه می چسبانید ، متوجه می شوید که همچنین می توانید بسیاری از روش های مختلف وجود داشته باشد که می توانید جعبه را ببندید. تقریباً مانند گره های ملوانان ، ظاهرا ده ها نوع بسته شدن وجود دارد. بسیاری از اینها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به عنوان یک مهر محکم برای جعبه شما عمل کنند ، همچنین در صورت لزوم باز بودن آنها آسان است. برخی از انواع متداول بسته شدن عبارتند از:

پایان Tuck استاندارد

معکوس Tuck End

همپوشانی کامل پایان مهر


end closures

برخی از جعبه های موجود در منزل خود را جدا کنید — آیا می توانید نوع بسته بودن هر جعبه را تشخیص دهید؟ هیچ نوع بسته بندی صحیح یا غلط نیست ، اما بعضی از آنها نسبت به سایرین راحت تر طراحی می شوند و برخی از بسته های پیچیده تر بدون نیاز به چسب کاری خوب کار می کنند که این امر می تواند در مرحله تولید در زمان و هزینه خود صرفه جویی کند.


همچنین برخی از سبک های خاص جعبه وجود دارد که دارای قالب های استاندارد صنعتی و انواع بسته شدن هستند. فقط چند مورد از موارد متداول استفاده می شود:


جعبه بالش: یک جعبه منحنی ساده ، با بسته های خمیده برای مطابقت ، که معمولاً بسته بندی آب نبات یا مواد آرایشی است.pillowbox


کادر نمایش: برای نمایش موارد خرید در پیشخوان ها و قفسه ها.

جعبه سبک کتاب: با شکل کتاب و درب لولایی ، این اغلب برای بسته بندی نرم افزارهای سفارشی ، پزشکی یا لوازم آرایشی ، اغلب به عنوان محصولات با نسخه محدود یا نمونه استفاده می شود.

5- ذهن خود را نسبت به انواع بسته بندی دیگر باز کنید

بسته بندی فقط به جعبه ها محدود نمی شود - انواع بسیار متنوعی از بسته بندی متناسب با اهداف مختلف وجود دارد. در حالی که یک شکل جعبه ممکن است نسبتاً ساده به عنوان یک الگوی 2D طراحی شود ، طرح هایی برای وسایل زاویه دار کمتری مانند لوله ، کیسه و بطری های بسته بندی ممکن است کمی دشوار باشد. این جایی است که اندازه گیری دقیق و مدل سازی سه بعدی در دسترس شما قرار می گیرد و به شما امکان می دهد دقیقاً در مورد ظاهر آن حتی در سطوح منحنی قضاوت کنید.

pouch packagingtube packagingبعضی از انواع بسته بندی ها در واقع حتی ساده تر از جعبه ها هستند که اگر یک مبتدی کامل در طراحی جعبه باشید ، آنها را به یک انتخاب عالی تبدیل می کنند. برچسب ها از ابتدا تا انتها کاملاً دو بعدی هستند و چیزی بیش از ابعاد طول و عرض نیاز ندارند.bottle label
طراحی کیفی نیز ساده است ، و اغلب فقط به یک طراحی لوگو نیاز دارند که می تواند در یک کیسه رنگ جامد تکرار شود.


paper bag6. طراحی خود را عالی کنید!

خوب ، بنابراین ساختن یک چیز جالب "آسان" نیست ، اما می توانید با چند نکته انتخاب صحیح در ساخت یک طراحی شگفت انگیز باشید.


اولین چیزی که شما باید در نظر داشته باشید این است که هدف و مارک کریستال محصول را شفاف کنید. شما می توانید این کار را با اولویت بندیلوگو ، نام محصول و توضیحات محصول در قسمت جلوی بسته انجام دهید. این بدون شک مهمترین کاری است که می توانید در طراحی خود انجام دهید - اگر آنچه در واقع بسته بندی مشخص نیست ، مشخص نیست ، مصرف کننده از آن می پوشد و چیزی را که واضح تر است خریداری می کند.


همچنین باید اطمینان حاصل کنید که برای مصرف کننده هدف طراحی می کنید. بسیاری از طراحان در طراحی جعبه هایی که احتمالاً خریداری می کنند متجلی شده اند که بدون شک نتیجه ای زیبا را در پی خواهد داشت ، اما این امر می تواند در نتیجه بی هدف کردن بازار هدف شما باشد. با مشتری صحبت کنید تا برخی از دانش خود را در مورد مصرف کننده هدف به دست آورد و برخی از تحقیقات بازار را در مورد بسته بندی در همان بخش انجام دهید تا از رنگ ها ، گرافیک ها و انواع مختلفی که احساس مناسب برای بازار محصول دارند ، استفاده کنید.


نکته عالی دیگر ، طراحی جعبه شما از دید عاطفی است. ما هر روز با ده ها محصول بسته بندی شده تعامل داریم. از آنجا که ما از اطلاعات بصری اشباع شده ایم ، چیزی را با یک فشار احساسی واقعی برای ما می گیرد تا به آن توجه کنیم و در نهایت خرید کنیم طراحی عاطفی می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد ، هدف قرار دادن احساس آرزو ، دلتنگی ، شادی یا حتی جذابیت جسمی. احساسات را در خط مقدم طراحی خود نگه دارید و متوجه خواهید شد که مصرف کنندگان بیشتر به سمت محصول جذب می شوند.

(0) نظر بیشتر
dragged border

مزیت کاتالوگ های دیجیتال به کاتالوگ های سنتی

کاتالوگ ها ابزاری اساسی برای فروش و بازاریابی هستند. آنها بعنوان بخش اصلی و مادی بسیاری از مشاغل خدمت می کنند. سال هاست که کاتالوگ ها منبع اطلاعاتی ثابت و اثبات شده برای بسیاری از افراد بوده اند

اما حتی چنین رهبران وضعیتی در عصر فناوری پیشرفته ما دچار تغییراتی می شوند. با نگرانی از آینده کاتالوگ ها ، تصمیم گرفتیم جوانب مثبت و منفی کاتالوگ های چاپی و دیجیتال را وزن کنیم تا بدانیم پیش بینی ها چیست. آیا کاتالوگ چاپ شده زنده خواهد ماند یا از بین می رود؟


 


چرا کاتالوگهای چاپی هنوز اهمیت دارند؟

منبع اصلی اطلاعات

کاتالوگ ها شرکای تجاری و همکاران برای فروشندگان و بازاریاب هایی هستند که روزانه با آنها همکاری می کنند. آنها کلیه اطلاعات مهمی را که هم فروشندگان و هم مشتری هایشان به آنها نیاز دارند ، دارند. کاتالوگ ها منبع اصلی اطلاعات آنها هستند.

ابزار تبلیغاتی قدرتمند برند

کاتالوگ ها همچنین می توانند ابزاری قدرتمند برای تبلیغات و نام تجاری درگیر برند باشند. تخیل حرفه ای یک فروشگاه ، توصیف محصولات ، محصولات به روز و قیمت مطمئناً توجه مشتریان را به خود جلب می کند. آنها می توانند یک دیدگاه سرمقاله و متن اصلی داشته باشند که افراد را درگیر خود کند و سبک یک برند را تشخیص دهد.

تجربه لمسی

کاتالوگ های چاپی لمسی هستند. آنها حواس بینایی ، بو و لمس را درگیر می کنند. آنها داستانی را با خود در مورد خود برند ، محصولات و کیفیت آنها به همراه دارند. این یک تجربه غنی است. بسیاری از مردم نمی خواهند همه این موارد را برای نسخه های دیجیتالی دور کنند.

 


چرا کاتالوگهای چاپی جایگزین لیست های آنلاین می شوند؟

بحث در مورد اینکه آیا کاتالوگ های چاپ شده از عصر دیجیتال زنده می مانند ، مدتی ادامه دارد. بسیاری از شرکت ها از کاتالوگ های چاپی دور می شوند و کلیه مواد کاتالوگ خود را به کاتالوگ های دیجیتال منتقل می کنند. بیایید ببینیم چه عواملی آنها را به سمت تصمیم گیری های مختلف سوق می دهد.

هنگامی که مشاغل بیشتر و بیشتر از چاپ به دیجیتال می روند ، کاتالوگ های چاپی بزرگ به نظر می رسد.

شمع مواد

در دنیای مصرف کننده ما با داشتن محصولات و خدمات فراوان ، فروشندگان مجبورند تعداد زیادی از مواد فروش را حمل کنند. بسیار ناخوشایند است و وقت را هدر می دهد.

زمان بر

مردم می گویند زمان پول است. و کار با کاتالوگ های بزرگ ، در تلاش برای یافتن اطلاعات خاص ، می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شود. تمام زباله های فروشندگان انرژی که از طریق فهرست هایی برای جزئیات محصول روبرو می شوند ، مشکل ندارند.

هزینه های چاپ

چاپ کاتالوگ گران است. مشاغل خود را محدود به چاپ یک فهرست در هر چند ماه یا کمتر از آن می کنند. اگر اطلاعات نادرست چاپ شده یا منسوخ شده باشند ، باید برای چاپ مجدد آن منتظر بمانند. اطلاعات نادرست از تصویر خوب یک برند منع می شود.

 


آیا کاتالوگهای دیجیتال جایگزین ارزنده ای هستند؟

کاتالوگ های دیجیتال امروزه ابزار فروش و بازاریابی محبوب هستند و جای تعجب ندارد. در اینجا به همین دلیل است:

دسترسی

قرار دادن فروشگاه ها به صورت آنلاین ، محصولات و خدمات را بدون افزایش هزینه های چاپ و توزیع ، در اختیار بسیاری از مشتریان دیگر قرار می دهد. این یک راه عالی برای بالا بردن سطح آگاهی از برند شما و دستیابی به مخاطبان گسترده تر است.

جستجوی آسان

کاتالوگ های دیجیتالی به مشتریان این امکان را می دهد تا اطلاعات خاص درباره محصول را جستجو کنند: توضیحات ، قیمت ها یا تصاویر مربوط به محصولات. مهم نیست که فهرست شما چقدر بزرگ باشد ، مشتریان شما همه چیز مورد نیاز خود را فوراً پیدا خواهند کرد.

دسترسی

Salesforce و مشتریان آنها می توانند از هر کجای دستگاه ها به کاتالوگ های آنلاین دسترسی پیدا کنند. مشکل حمل همه چیز با آنها بی ربط است.


بررسی کنید که این کاتالوگ دیجیتال چقدر زیبا به نظر می رسد. و پیمایش راحت به خوانندگان شما کمک می کند تا از هر صفحه ای که می خواهند به هر بخش از فروشگاه مراجعه کنند.
چه چیزی را انتخاب کنید: کاتالوگ چاپی یا دیجیتال؟

بسیاری از شرکتهایی که کاتالوگ آنها ضروری است تصمیم به ایجاد دو نسخه دارند: چاپی و دیجیتالی. کار با هر دو به آنها مزایای بیشتری نسبت به کار کردن با یک نفر را می دهد. هر کاتالوگ مخاطب وفاداری دارد و اهداف خود را بسیار خدمت می کند.


وقتی در مورد کاتالوگ های دیجیتال صحبت می کنیم ، معمولاً منظور ما از PDFهایی است که برای مشاهده و بارگیری در اینترنت قرار می گیرند. اما PDF ها به صورت آنلاین عالی به نظر نمی رسند ، خواندن آن دشوار است و می توانند به آرامی بارگیری شوند.


اگر می خواهید یک کاتالوگ دیجیتالی ایجاد کنید که ارزش کار با آن را داشته باشد ، ناشر FlippingBook می تواند کمک کند. چنین کاتالوگ های دیجیتال تعاملی به فروشندگان امکان می دهد تا در بسیاری از محیط های مختلف در این زمینه فعالیت کنند و تمام اطلاعات را در نوک انگشتان خود داشته باشند.

(0) نظر
dragged border

جنبه های مهم طراحی لیبل محصولات

عرضه هر محصول جدید برای هر شرکتی یک زمان دشوار اما هیجان انگیز است ، به ویژه اگر تازه وارد در یک صنعت خاص باشند. جنبه های بسیاری در ساخت محصول وجود دارد و ما اهمیت تقاضای مصرف کننده را برای به دست آوردن هر جنبه صحیح می دانیم. یک مورد که بسیاری از شرکتها از آن غفلت می کنند ، لیبل یا برچسب محصول با کیفیت است. اما این یکی از مهمترین چیزها در مورد راه اندازی هر محصول جدید است ، همانطور که باید بررسی کنیم.


تأثیر لیبل  ها بر ادراک محصول


درک محصولات مختلف نه تنها به بازاریابی ، بلکه به طراحی لیبل موجود در آن نیز بستگی دارد. به طور خلاصه ، این قله فروش شما به مصرف کننده بالقوه شما است و می تواند تفاوت بین خرید یا پاس یا همان صرف نظر کردن را ایجاد کند.مطالعات موردی از طراحی لیبل  محصولات


قوانین طراحی لیبل  کاملاً دقیق هستند ، خصوصاً وقتی صحبت از مواد آرایشی است. به عنوان مثال ، در مورد صابون ، FDA قوانین کاملی دارد. رعایت این موارد برای ماندن در سمت راست قانون ضروری است. 


از طرف دیگر ، برچسب ها می توانند با قرار دادن آنها به مشتری به عنوان یک برند معتبر و مسئول ، به برندها نیز کمک کنند. به عنوان مثال ، اطلاعات تماسی در برچسب وجود ندارد ، می تواند خریداران را که فکر می کنند هیچ گونه مسئولیتی از نام تجاری ندارند ، منصرف کند. از طرف دیگر ، لیست نامناسب مواد تشکیل دهنده می تواند کسانی را که محدودیت خاصی در رژیم غذایی دارند ، دلسرد کند. جای تعجبی نیست که طراحی لیبل همچنان بخش مهمی از نقشه های فرآیند پیش از بازار برای تولید کنندگان پوشاک است.


راه حلی برای تولید کنندگان برای اطمینان از کنترل کیفیت برای همه برچسب های آنها


دلیل عدم موفقیت بسیاری از محصولات جدید به دلیل خطای ارتباطی بین تیم طراحی ، انواع تنظیم و چاپگر است. خطاهای چاپ می تواند منجر به مشکلاتی از قبیل اشتباهات ترجمه ، اطلاعات ناکافی و هزینه های اضافی در چاپ شود: اگر برچسب ها به جای آن چاپ شوند ، از همه آنها می توان به راحتی جلوگیری کرد. این فرایند با استفاده از ابزاری مانند چاپگر برچسب QuickLabel بسیار ساده انجام می شود ، که یک کار قابل توجه و بسیار حرفه ای را برای تأمین این نیازهای تولیدی مدیریت می کند.


اقدامات فوق العاده در برچسب زدن محصولات


5 مطلب خاص وجود دارد که باید در یک برچسب محصول مورد بررسی قرار گیرند. بسته به مورد ، استثنائات جزئی نیز وجود دارد ، اما این دستورالعملهای کلی برچسب بتن یا محصول مناسب است.


الف) باید درباره تولید کننده اطلاعات کافی را ارائه دهد.

ب) باید حاوی لیست جزئیات مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محصول نهایی باشد.

ج) باید راهنمایی جهت استفاده را ارائه دهد.

د) باید شامل هشدارها باشد.

ه) برچسب باید با خواندن آسان و قابل مشاهده باشد ، با اطلاعاتی مانند تاریخ انقضا ، تاریخ تولید با حروف پررنگ.

علاوه بر این ، یک لیبل محصول حیرت انگیز همچنین باید اطمینان حاصل کند که از قراردادهای یک مکان خاص پیروی می کند - و البته کالایی را که در واقع فروخته می شود ، توصیف می کند. موارد بی شماری از اشتباهات برچسب زدن محصولات وجود دارد ، از محصولات اشتباه تشخیص داده شده (به عنوان مثال Babycorn بسته بندی شده به عنوان هندوانه) گرفته تا محصولات اشتباه ترجمه شده (اشتباهات چینی Coca Cola) که در آنجا آنها نام برچسب خود را به چیزی ترجمه کردند که مانند Coca Cola به زبان چینی به نظر می رسید ، اما در واقع به معنای چیزی کاملاً متفاوت بود)

(0) نظر
dragged border

عکاسی تبلیغاتی برای شرکت ها

 عکاسی امروز با پیشرفت روند عکاسی تبلیغاتی به گزینه ای شایع برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده است. هر شغلی که اکنون در یک روز وجود دارد نیاز به خدمات کم و بیش عکاسان دارد ، بنابراین فرصت های گسترده ای در این زمینه وجود دارد.


جدا کردن نوع موضوعات یا فعالیتهای انجام شده توسط عکاس تبلیغاتی ، پرتره یا صنعتی دشوار است. یک همپوشانی طبیعی در هر گروه وجود دارد. حتی تجهیزات مورد استفاده حتی اگر یکسان نباشند می توانند مشابه باشند. به طور کلی ، عکاس تبلیغاتی در حالی که عکاس پرتره بیشتر با مردم درگیر است ، از اشیاء یا چیزهای بی جان عکاسی می کند. بسیاری از استودیوهای کوچکتر فقط یک یا دو عکاس دارند و تصاویر با کیفیت از چیزها و افراد را برای مشتری خود تولید می کنند.


عکس های صنعتی تصاویر بسیاری از سوژه ها را تولید می کنند.این عکسها ممکن است برای بروشورهای تبلیغاتی یا تبلیغات ، صفحات وب ، انتشارات شرکت ، کاتالوگ ، نشریات تجاری و تجاری ، نمایشگر یا دکوراسیون دیواری یا کارت پستال استفاده شود. عکس ها رویدادها یا مواردی را برای تبلیغات ، فروش و فعالیتهای تبلیغاتی و روابط عمومی برای مشتری ضبط می کنند.


در حقیقت ، عکاس تبلیغاتی از طریق عکس ها یک فروشنده است. از آنجا که از او خواسته می شود تا از موضوعات متنوعی عکاسی کند ، عکاس باید متناسب و سریع باشد تا درک کند که این محصول چگونه کار می کند تا بتواند از آن هوشمندانه عکس بگیرد و بتواند نبوغ را نشان دهد. 

یادگیری همه چیز درباره محصولات و عملکرد مشتری برای نگهداری حساب کاربری برای مدت طولانی مهم است. با این دانش ، عکاس می تواند عکس هایی بسازد که کار بهتری در فروش محصولات مشتری انجام دهد. این که بتوانید داستان این شرکت را به شکلی تخیل تر از سایر عکاسان بگویید ، یک استعداد با ارزش است .


با این حال ، عکاسی تبلیغاتی زمینه ای برای یک عکاس در حال آمدن و آینده نیست که مایل باشد برای انجام عکاسی هنری وقت بگذارد. عکاسی تبلیغاتی مستلزم کار تحت فشار است. بعضی اوقات به معنای فراخوانی روز و شب ، یکشنبه ها و حتی تعطیلات است.


زمان در عکاسی تبلیغاتی از اهمیت خاصی برخوردار است و یکی از کالاهای ارزشمند عکاس خدمات سریع است. عکاس باید برای اطلاع رسانی لحظه ای آماده باشد. عجیب نیست که عکاس بتواند به تلفن پاسخ دهد ، درخواست مشتری را دریافت کند و در عرض چند دقیقه در مسیر انجام تکالیف باشد. اغلب عکاسان بعد از ظهر وظیفه را بر عهده می گیرند و چاپ های تمام شده صبح زود را تحویل می دهند. از آنجا که زمان یک عامل حیاتی در عکاسی تبلیغاتی است ، برخی از عکاسان مجموعه کاملی از تجهیزات را در اتومبیل های خود آماده نگه داشتن در همه زمان ها دارند. عدم ارائه خدمات سریع و قابل اطمینان احتمالاً بیشتر از هر دلیل دیگری در عکاسی تجاری ، مسئولیت تجارت گمشده را بر عهده داشته است.


عکاسان تجاری از شخصی که در شهر کوچک زندگی می کند متفاوت است و همچنین به تصویرگر مشهور شهر بزرگی که چندین هزار دلار برای یک عکس واحد دریافت می کند ، عکس هایی از عکس های معروف شهر نیز می دهد. اگرچه دومی هزینه های بالایی را دریافت می کند ، اما هزینه ها قابل توجه است. به عکاس نیاز به فضای کار کافی دارد ، این بدان معناست که اجاره بالا ، مجموعه وسیعی از تجهیزات و امکانات کامل در ساخت و سازها را ذکر می کند ، اما نمونه ای از این موارد را نشان نمی دهد. از آنجا که از عکس هایی که برای ساخت آنها اختصاص داده شده است ، اغلب در تبلیغات گران قیمت استفاده می شود ، مشتری ها مایل هستند با اطمینان از اینکه او یک عکس کارآمد تولید می کند ، هزینه بالایی از عکاس برجسته را بپردازد. آنها نمی توانند با هزینه زیاد فضای تبلیغاتی ، مهلت های قانونی ، هزینه مدل و سایر هزینه ها شانس این را داشته باشند. خیلی به کارآیی ، یعنی قدرت فروش تصویر بستگی دارد.


بدیهی است برای رسیدن به سطح استودیوهای بزرگ تجاری که اکثر آنها در شهرهای بزرگ واقع شده اند ، جایی که حساب های مهم دارای دفاتر هستند.


اکثر استودیو های تجاری هر کاری را که اتفاق می افتد انجام می دهند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، ممکن است از یک عکاس تجاری خواسته شود تا از هرگونه ضیافت تا نمایشگرهای پنجره ، از شیشه های شیشه ای گرفته تا مد ، از عکس های گذرنامه گرفته تا تصاویر تبلیغاتی برای مجلات و روزنامه ها ، عکاسی کند. گرچه تمایل به تخصص در یک زمینه ، مانند غذا یا مد ، جواهرات ، مبلمان و غیره است.

(0) نظر
dragged border

عکاسی صنعتی و کمک به افزایش فروش شما

عکاسی صنعتی ، تبلیغاتی ، حرفه ای

اگر شما کارخانه ، مجتمع  پتروشیمی هستید و یا پروژه های بزرگ صنعتی در پیش دارید در واقع هیچ چیز به صرفه تر از  طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی و تجاری برای شما نیست و در کل جهان از این روش استفاده میکنند ، این دو در واقع خط تولید شما را به وضوح معرفی میکند ، متخصصین شما را معرفی میکند و چه چیزی مهمتر از این برای شما ؟ در واقع کسانی که این تصاویر را مشاهده میکنند  مدیران ارشد نیستند و مشتریان شما هستند حال چه مشتری قدیمی و چه شخص جدید و بیشتر هدف برای ترقیب مشتریان جدید است.  تمامی  مدیران صنعتی به خوبی میدانند  که تصویر برداری و فیلم برداری از فرایندهای صنعتی پروسه ای بسیار دشوار است. شما اگر بخواهید عکاسی حرفه ای داشته باشید باید عکس هایی با بهترین کیفیت و رقابتی از محصولات خود داشته باشید و در غیر این صورت مطمئنا کاتالوگ جذابی نخواهیم داشت.

عکاسی تبلیغاتی
تصویر برداری هوایی ، عکاسی هوایی هلی شات

تصویربرداری یا عکاسی هوایی را می توان تکنیک عکسبرداری از سطح زمین از نقاط مرتفع توصیف کرد.منظور از عکاسی هوایی عکس هایی هستند که در هوا گرفته می شود. تصویر برداری یا عکاسی هوایی عبارت است از یک تصویر واقعی از طول و عرض ظاهری در سطوح زمین توسط هلی شات، پهباد، عکس برداری هوایی می شود. تصویر برداری هوایی یا عکاسی هوایی به منظور عکاسی هوایی صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.
عکس هوایی


با تصویر برداری هوایی می توانید عظمت و شکوه فضای کاری خود (کارخانه جات، پروژه های عمرانی، همایش و مجالس ها، راه سازی، شهرک های صنعتی و ...) را توسط هلی شات (هلیشات) یا پهباد به مخاطبین معرفی و ارائه دهید.همچنین می توانید از تصویربرداری هوایی و فیلمبرداری هوایی برای ساخت تیزر نیز استفاده نمایید.


با تصویر برداری هوایی به عظمت خود پی ببرید و آن را به مخاطبین خود معرفی کنید. برای شما تصاویری فوق العاده جذاب و با کیفیت ثبت می کنیم تا در ذهن مخاطبین ماندگار شوید. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته (هلی شات، پهباد) می توانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.عکاسی صنعتی


مزایا


1- اعتبار شرکت افزایش پیدا می کند.


2- به شرکت شما شهرت میده و افزایش شهرت در مدت زمان


3- در نگاه اول در هر جا تصاویر یا کاتالوگ شما باشد شخص رو برای دیدن تحریک و کنجکاو میکند.


4- نسبت به رقبای خود یک دست بالاتر میروید.


5- طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی کلید معرفی شما به بازار و گرفتن مشتریان جدید است.


6-عکاسی صنعتی حرفه ای ، در اولین نگاه یک شرکت حرفه ای را نمایش میدهد که این بخش شامل کیفیت عکس شما و زوایا و ... است که در تخصص تیم مدرن طرح است.


از خدمات عکاسی صنعتی  در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، آژانس های تبلیغاتی و آگهی های تبلیغاتی می توان استفاده نمود. عکس صنعتی را می توانید در تبلیغات شهری، تجارت و حتی در نمایشگاه نیز استفاده نمایید.


از عکاسی صنعتی می توانید به عنوان ارائه گزارش از عملکرد نیز استفاده نمایید.


عکاسی صنعتی می تواند سوژه هایی از قبیل :


عکاسی از محصولات صنعتی ( ابزار آلات، ماشین آلات کوچک و بزرگ، قطعات صنعتی و  اتصالات صنعتی)


عکاسی از کارخانه و سازمان ها (خط تولید، محیط کاری، فرآیند تولید، کارگران و کارمندان)


عکاسی صنعتی حرفه ای (حفاری، معدن، جاده، رودخانه )


این نوع هنر عکاسی نیازمند تجربه کاری و تخصص در زمینه عکاسی می باشد. نور پردازی و همچنین استفاده تجهیزات حرفه ای برای عکس برداری بسیار تاثیر گذار می باشد.


راهنمای پروژه عکاسی صنعتی از کارخانه :

برای انجام این پروژه از تیم عکاسی به همراه تجهیزات حرفه ای استفاده می کنیم. قبل از شروع پروژه با مدیر یا راهنمای کارخانه جلسه ای تشکیل می دهیم و نیاز های کارفرما مورد تجزیه تحلیل قرار می دهیم و از مکان یا سوژه های عکاسی یک لیست تهیه می کنیم.


از کار فرما انتظار داریم که:

photography-06


محیط کار یا سوژه را برای عکاسی آماده کند تا کیفیت و سرعت کار بالا رود.


سوژه های مدنظر برای عکاسی را بررسی کنند تا (کثیف نباشد، زدگی و خوردگی و دیگر مواردی که ممکن است روی خروجی سوژه تاثیر منفی بگذارد.


نور محیط  را بررسی کنید و اگر نور کافی نیست با عکاس مشورت کنید.


اگر قرار است از کارمندان عکس تهیه شود بهتر است از کارکنان بخواهید با ظاهری آراسته و پوششی مناسب جلوی دوربین قرار گیرند. بهتر است برای پوشش مناسب و یکدست از کارکنان بخواهید از لباس سازمانی استفاده کنند.


رعایت نکات ایمنی در عکاسی: اگر محیط یا سوژه عکاسی خطرناک می باشد حتما با عکاس مشورت کرده و یک فرد با تجربه درخواست کنید که راهنمای عکاس باشد.


بعد از مشورت های لازم با کارفرما تیم عکاسی به کارخانه اعزام می شود. تیم عکاسی به همراه کارفرما مجدد از فضا و سوژه ها دیدن می کنند و عکاس با توجه به نور و سوژه کار خود را شروع می کنید.


کار عکاسی ممکن است بین یک ساعت تا چندین روز کاری نیز طول بکشد که کانون تبلیغاتی مدرن طرح به شما پروژه های یک روزه عکاسی را پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان عکاسی تماس بگیرید.


بعد از اتمام پروژه، کارفرما از میان تصاویر گرفته شده چندین عکس صنعتی را انتخاب می کند برای ویرایش آماده سازی و بعد از مونتاژ و تایید کارفرما پروژه به اتمام می رسد.


عکاسی تبلیغاتی از غذا


عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

فیلمبرداری صنعتی مشابه عکاسی صنعتی می باشد و از سوژه های منتخب بر اساس نیاز عکسبرداری و فیلمبرداری می شود. در برخی موارد ممکن است به علت (فضای وسیع، طرز استفاده از ماشین آلات ، فضای کارخانه و  دیگر موارد) نتوان از سوژه ها عکسبرداری نمود و نیاز است فیلمبرداری صنعتی انجام شود. فیلمبرداری صنعتی معمولا با دوربین های فیلمبرداری و هلی شات انجام می شود. کانون تبلیغاتی مدرن طرح با استفاده از تجهیزات مدرن  عکاسی و فیلمبرداری صنعتی آماده خدمات فیلم برداری از خط تولید، کارخانه، فیلم برداری هوایی (هلی شات) و سایر پروژه های فیلمبرداری می باشد.


 تجربه و سابقه کار از مزیت های رقابتی کانون تبلیغاتی مدرن طرح است.


تاریخچه

هنر عکاسی در سال ۱۸۱۶ خلق شد. می توان گفت عکاسی حرفه ای صنعتی یکی از موثرترین تاثیرات  را در زندگی و تبلیغات مردم داشته است. تصاویر اولیه که با هنر عکاسی خلق شد می توان به تصویری از یک کشاورز، فعالیت صنعت گران، تجهیزات نظامی و موضوعات دیگر اشاره نمود. تفاوت عکاسی صنعتی با دیگر هنر های عکاسی می توان به سبک آن اشاره نمود که در شکل های مختلف و تکنیک های متفاوت در حال استفاده می باشد. از شخص معمولی انتظار نمی رود یک عکس صنعتی خلق کند بلکه شخص باید یک عکاس صنعتی حرفه ای و با تجربه باشد که تخصص و تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشد.


عکاسی تبلیغاتی

هر زمان که نام عکاسی تبلیغاتی یا صنعتی به گوش می خورد تصاویری که روی بسته بندی ها کالاها است در ذهن نمایان می شود. می توانید تصاویر تبلیغاتی در بیلبورد های تبلیغاتی، شبکه های مجازی و دیگر مکان ها مشاهده کنید. از تصاویر تبلیغاتی یا صنعتی به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغات در جامعه کنونی و مجازی استفاده می شود که بی شک موجب رشد تجاری و توسعه برند می شود. برای مثال می توان جنگ جهانی دوم را به یاد آورد، بخش هایی که در غرب اروپا از بین رفته بود اما با کمک های مالی ایالات متحده به آرامی جان تازه ای می گرفت، به همین ترتیب اروپا یک مصرف کننده عالی تبدیل شد و مکانی عالی برای تبلیغات محصولات آمریکایی ها.


توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. می توان نتیجه گرفت که تبلیغات امر مهمی در بازاریابی می باشد که می تواند درآمد و همچنین تجارت را توسعه داد، اگر چه عکاسی را در زمان قدیم یک هنر می دانستند اما در زمان کنونی از عکاسی به عنوان یک شغل یاد می کنند. در ابتدا از تصاویر در روزنامه ها و مجلات استفاده می کردند و به مرور استفاده از عکس های تبلیغاتی و صنعتی به عنوان ابزار تبلیغاتی مؤثر تبدیل شد.


عکاسی صنعتی از آهن


(0) نظر
dragged border

نکاتی در باب فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

 فیلم های صنعتی می توانند برای یک محصول ، یک سرویس ، یک رویداد یا حتی یک دلیل بشردوستانه ، فرهنگ سازمانی یا هر پروژه تولیدی باشد که به آن افتخار کنید.
آسان است که از آنچه شرکت شما انجام می دهد ، هیجان زده شوید. اگر چنین احساسی نکردید ، دیگر نیازی به فیلم صنعتی ندارید. تولید فیلم تبلیغاتی و تبلیغاتی موفقیت آمیز یک گام دیگر را در پیش می گیرد.
گفتن داستان شما از طریق ویدئو یا اینترنت پخش شده می تواند به شما در رسیدن به مخاطبان گسترده تری کمک کند و می تواند به سمت ایجاد یک تصویر برند قابل تشخیص در بین مصرف کنندگان گام بردارد.
مهم است که با همدلی فکر کنید: روی جنبه های محصول یا خدمات خود که به مخاطب شما تجدید نظر می شود توجه کنید. این امکان وجود دارد که چیزهایی که شما در مورد شغل خود دوست دارید مشتری شما را به همان هیجان زده کند. و ما به شما کمک خواهیم کرد تا این الهام بخش را به صورت ویدیویی وارد کنید.

نکات فیلم تبلیغاتی :

تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را تبلیغ کنید و تمرکز خود را  نگه دارید. در صورت نیاز می توانید محتوا را به بیش از یک ویدیو تقسیم کنید.
مخاطبان خود را مشخص کنید. اگر شما در حال حاضر تحقیقات بازار دارید ، این زمان مناسب برای استفاده از آن است.
پیام را در اسکریپت خود متمرکز کنید تا فقط به مهمترین نکات بپردازید. روی احساسات بیش از واقعیت ها و ارقام تمرکز کنید.

شما احتمالاً کلیشه را شنیده اید "یک تصویر هزار کلمه دارد". خوب ، با بیست و پنج عکس در هر ثانیه از هر فیلم ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن کتابچه های راهنمایی را کنار بگذارید. فیلم تبلیغاتی به شما کمک می کند تا فرآیندهای خود را به گونه ای به نمایش بگذارید که هیچ کتابچه راهنما نتواند از آن رقیب شود.

فیلم های آموزشی فقط برای جهت یابی به استخدام های جدید نیستند. ممکن است برای محصول جدید خود به یک فیلم آموزشی نیاز داشته باشید یا به آموزش های ویدیویی آموزش دهید تا به مشتریان کمک کند ارزش بیشتری از خدمات شما کسب کنند. آموزش تصویری ، بصری ترین و روشی صحیح است که می توانید نظر خود را بسازید و آن را چسبناک کنید.

تولید فیلم های صنعتی فرصتی بزرگ برای اکثر مشاغل است.

تولید فیلم تبلیغاتی شما را به یک کمپین برای افزایش ارزش تجاری گسترش خواهیم داد.

یک فیلم تبلیغاتی راهی عالی برای دستیابی به پایگاه مشتری و انتشار اخبار خوب در مورد شغل شما است.


(0) نظر
dragged border

ویژگی های جالب شرکت های تبلیغاتی

کار خیاط جمع آوری مواد اولیه ، پیدا کردن موضوعات مطابق ، برش پارچه به شکل دلخواه است ، در نهایت پارچه را برش زده و آن را به مشتری تحویل می دهد. "


شرکت تبلیغاتی هم دقیقاً مثل خیاط است. تبلیغات را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند که چگونه ، کی و کجا باید تحویل داده شود و آن را به مشتری تحویل میدهد. آژانسهای تبلیغاتی بیشتر وابسته به هیچ سازمانی نیستند


این آژانس ها تمام تلاش خود را برای فروش محصول مشتریان انجام می دهند. آنها گروهی از افراد متخصص در زمینه های خاص خود دارند ، از این رو به شرکت ها یا سازمان ها کمک می کنند تا به روشی آسان و ساده به مشتری هدف خود برسند.


اولین آژانس تبلیغاتی ویلیام تیلور در سال 1786 بود و پس از آن جیمز "جام" وایت در 1800 در لندن و رینل و پسر در 1812.


آژانس تبلیغاتی همه جوانب تبلیغات مشتری را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند و مدیریت می کند. شرکت های تبلیغاتی می توانند در زمینه هایی مانند تبلیغات تعاملی تخصص داشته باشند ، یا می توانند یک آژانس کاملاً خدماتی باشند که مواد تبلیغاتی مانند وب سایت ، تبلیغات آنلاین و اجتماعی ، بروشور ،  طراحی کاتالوگ ،  تبلیغات چاپی ، تبلیغات تیزهای  تلویزیونی و تبلیغات ایمیلی ایجاد کنند. .


انواع مشاغل شرکت تبلیغاتی

کارمندان معمولی که در یک شرکت تبلیغاتی یافت می شوند شامل رئیس شرکت ، مدیر خلاق ، مدیران حساب ، نویسندگان نسخه برداری ، طراحان گرافیک و مدیر رسانه است.


برخی از شرکت ها همچنین با نویسندگان مستقل و یا طراحان گرافیک مستقل کار می کنند که معمولاً در محل کار نمی کنند. بیشتر اوقات ، شرکت های تبلیغاتی کوچکتر بر اساس پروژه های مشتری رشد می کنند و کاهش می یابند ، پیمانکاران را به صورت ساعتی ، روزانه یا پروژه  به پروژه استخدام می کنند.


طرفین شغل

این یک کار معمولی از نه تا پنج ساعت  نیست و از بیشتر کارمندان خواسته می شود هر از گاهی ساعت های طولانی و آخر هفته را کار کنند.


این یک محیط استرس زا است و اخراج ها متداول است. به طور معمول ، اگر مشتری حساب کاربری را از آژانس بیرون بکشد ، اخراج ها به دنبال خواهد آمد. مشتری می تواند بسیار خواستار باشد و از کارکنان خواسته می شود همه کارها را رها کنند تا روی یک پروژه فوری کار کنند.


مزایای شغل

این یک محیط خلاقانه است که سرگرم کننده را با برخی از فرصت های عالی برای سفر ، به طور بالقوه با افراد مشهور ملاقات می کند 


در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی مناطقی وجود دارد که به کارمندان امکان می دهد از یک بازی استخر یا دارت لذت ببرند ، در صندلی های کیسه لوبیا استراحت کنند و حتی چرت بزنند. این پرداخت می تواند بسیار عالی باشد و برخی شرکت ها روزهای تعطیل نامحدود به شما می دهند -


(0) نظر
X