طراحي و چاپ

dragged border

درباره وبلاگ

dragged border
dragged border

مزیت کاتالوگ های دیجیتال به کاتالوگ های سنتی

کاتالوگ ها ابزاری اساسی برای فروش و بازاریابی هستند. آنها بعنوان بخش اصلی و مادی بسیاری از مشاغل خدمت می کنند. سال هاست که کاتالوگ ها منبع اطلاعاتی ثابت و اثبات شده برای بسیاری از افراد بوده اند

اما حتی چنین رهبران وضعیتی در عصر فناوری پیشرفته ما دچار تغییراتی می شوند. با نگرانی از آینده کاتالوگ ها ، تصمیم گرفتیم جوانب مثبت و منفی کاتالوگ های چاپی و دیجیتال را وزن کنیم تا بدانیم پیش بینی ها چیست. آیا کاتالوگ چاپ شده زنده خواهد ماند یا از بین می رود؟


 


چرا کاتالوگهای چاپی هنوز اهمیت دارند؟

منبع اصلی اطلاعات

کاتالوگ ها شرکای تجاری و همکاران برای فروشندگان و بازاریاب هایی هستند که روزانه با آنها همکاری می کنند. آنها کلیه اطلاعات مهمی را که هم فروشندگان و هم مشتری هایشان به آنها نیاز دارند ، دارند. کاتالوگ ها منبع اصلی اطلاعات آنها هستند.

ابزار تبلیغاتی قدرتمند برند

کاتالوگ ها همچنین می توانند ابزاری قدرتمند برای تبلیغات و نام تجاری درگیر برند باشند. تخیل حرفه ای یک فروشگاه ، توصیف محصولات ، محصولات به روز و قیمت مطمئناً توجه مشتریان را به خود جلب می کند. آنها می توانند یک دیدگاه سرمقاله و متن اصلی داشته باشند که افراد را درگیر خود کند و سبک یک برند را تشخیص دهد.

تجربه لمسی

کاتالوگ های چاپی لمسی هستند. آنها حواس بینایی ، بو و لمس را درگیر می کنند. آنها داستانی را با خود در مورد خود برند ، محصولات و کیفیت آنها به همراه دارند. این یک تجربه غنی است. بسیاری از مردم نمی خواهند همه این موارد را برای نسخه های دیجیتالی دور کنند.

 


چرا کاتالوگهای چاپی جایگزین لیست های آنلاین می شوند؟

بحث در مورد اینکه آیا کاتالوگ های چاپ شده از عصر دیجیتال زنده می مانند ، مدتی ادامه دارد. بسیاری از شرکت ها از کاتالوگ های چاپی دور می شوند و کلیه مواد کاتالوگ خود را به کاتالوگ های دیجیتال منتقل می کنند. بیایید ببینیم چه عواملی آنها را به سمت تصمیم گیری های مختلف سوق می دهد.

هنگامی که مشاغل بیشتر و بیشتر از چاپ به دیجیتال می روند ، کاتالوگ های چاپی بزرگ به نظر می رسد.

شمع مواد

در دنیای مصرف کننده ما با داشتن محصولات و خدمات فراوان ، فروشندگان مجبورند تعداد زیادی از مواد فروش را حمل کنند. بسیار ناخوشایند است و وقت را هدر می دهد.

زمان بر

مردم می گویند زمان پول است. و کار با کاتالوگ های بزرگ ، در تلاش برای یافتن اطلاعات خاص ، می تواند باعث اتلاف وقت و هزینه شود. تمام زباله های فروشندگان انرژی که از طریق فهرست هایی برای جزئیات محصول روبرو می شوند ، مشکل ندارند.

هزینه های چاپ

چاپ کاتالوگ گران است. مشاغل خود را محدود به چاپ یک فهرست در هر چند ماه یا کمتر از آن می کنند. اگر اطلاعات نادرست چاپ شده یا منسوخ شده باشند ، باید برای چاپ مجدد آن منتظر بمانند. اطلاعات نادرست از تصویر خوب یک برند منع می شود.

 


آیا کاتالوگهای دیجیتال جایگزین ارزنده ای هستند؟

کاتالوگ های دیجیتال امروزه ابزار فروش و بازاریابی محبوب هستند و جای تعجب ندارد. در اینجا به همین دلیل است:

دسترسی

قرار دادن فروشگاه ها به صورت آنلاین ، محصولات و خدمات را بدون افزایش هزینه های چاپ و توزیع ، در اختیار بسیاری از مشتریان دیگر قرار می دهد. این یک راه عالی برای بالا بردن سطح آگاهی از برند شما و دستیابی به مخاطبان گسترده تر است.

جستجوی آسان

کاتالوگ های دیجیتالی به مشتریان این امکان را می دهد تا اطلاعات خاص درباره محصول را جستجو کنند: توضیحات ، قیمت ها یا تصاویر مربوط به محصولات. مهم نیست که فهرست شما چقدر بزرگ باشد ، مشتریان شما همه چیز مورد نیاز خود را فوراً پیدا خواهند کرد.

دسترسی

Salesforce و مشتریان آنها می توانند از هر کجای دستگاه ها به کاتالوگ های آنلاین دسترسی پیدا کنند. مشکل حمل همه چیز با آنها بی ربط است.


بررسی کنید که این کاتالوگ دیجیتال چقدر زیبا به نظر می رسد. و پیمایش راحت به خوانندگان شما کمک می کند تا از هر صفحه ای که می خواهند به هر بخش از فروشگاه مراجعه کنند.
چه چیزی را انتخاب کنید: کاتالوگ چاپی یا دیجیتال؟

بسیاری از شرکتهایی که کاتالوگ آنها ضروری است تصمیم به ایجاد دو نسخه دارند: چاپی و دیجیتالی. کار با هر دو به آنها مزایای بیشتری نسبت به کار کردن با یک نفر را می دهد. هر کاتالوگ مخاطب وفاداری دارد و اهداف خود را بسیار خدمت می کند.


وقتی در مورد کاتالوگ های دیجیتال صحبت می کنیم ، معمولاً منظور ما از PDFهایی است که برای مشاهده و بارگیری در اینترنت قرار می گیرند. اما PDF ها به صورت آنلاین عالی به نظر نمی رسند ، خواندن آن دشوار است و می توانند به آرامی بارگیری شوند.


اگر می خواهید یک کاتالوگ دیجیتالی ایجاد کنید که ارزش کار با آن را داشته باشد ، ناشر FlippingBook می تواند کمک کند. چنین کاتالوگ های دیجیتال تعاملی به فروشندگان امکان می دهد تا در بسیاری از محیط های مختلف در این زمینه فعالیت کنند و تمام اطلاعات را در نوک انگشتان خود داشته باشند.

(0) نظر
X