طراحي و چاپ

درباره وبلاگ
موضوعات

طراحي و چاپ

جنبه های مهم طراحی لیبل محصولات

دوشنبه شانزدهم 4 1399

عرضه هر محصول جدید برای هر شرکتی یک زمان دشوار اما هیجان انگیز است ، به ویژه اگر تازه وارد در یک صنعت خاص باشند. جنبه های بسیاری در ساخت محصول وجود دارد و ما اهمیت تقاضای مصرف کننده را برای به دست آوردن هر جنبه صحیح می دانیم. یک مورد که بسیاری از شرکتها از آن غفلت می کنند ، لیبل یا برچسب محصول با کیفیت است. اما این یکی از مهمترین چیزها در مورد راه اندازی هر محصول جدید است ، همانطور که باید بررسی کنیم.


تأثیر لیبل  ها بر ادراک محصول


درک محصولات مختلف نه تنها به بازاریابی ، بلکه به طراحی لیبل موجود در آن نیز بستگی دارد. به طور خلاصه ، این قله فروش شما به مصرف کننده بالقوه شما است و می تواند تفاوت بین خرید یا پاس یا همان صرف نظر کردن را ایجاد کند.مطالعات موردی از طراحی لیبل  محصولات


قوانین طراحی لیبل  کاملاً دقیق هستند ، خصوصاً وقتی صحبت از مواد آرایشی است. به عنوان مثال ، در مورد صابون ، FDA قوانین کاملی دارد. رعایت این موارد برای ماندن در سمت راست قانون ضروری است. 


از طرف دیگر ، برچسب ها می توانند با قرار دادن آنها به مشتری به عنوان یک برند معتبر و مسئول ، به برندها نیز کمک کنند. به عنوان مثال ، اطلاعات تماسی در برچسب وجود ندارد ، می تواند خریداران را که فکر می کنند هیچ گونه مسئولیتی از نام تجاری ندارند ، منصرف کند. از طرف دیگر ، لیست نامناسب مواد تشکیل دهنده می تواند کسانی را که محدودیت خاصی در رژیم غذایی دارند ، دلسرد کند. جای تعجبی نیست که طراحی لیبل همچنان بخش مهمی از نقشه های فرآیند پیش از بازار برای تولید کنندگان پوشاک است.


راه حلی برای تولید کنندگان برای اطمینان از کنترل کیفیت برای همه برچسب های آنها


دلیل عدم موفقیت بسیاری از محصولات جدید به دلیل خطای ارتباطی بین تیم طراحی ، انواع تنظیم و چاپگر است. خطاهای چاپ می تواند منجر به مشکلاتی از قبیل اشتباهات ترجمه ، اطلاعات ناکافی و هزینه های اضافی در چاپ شود: اگر برچسب ها به جای آن چاپ شوند ، از همه آنها می توان به راحتی جلوگیری کرد. این فرایند با استفاده از ابزاری مانند چاپگر برچسب QuickLabel بسیار ساده انجام می شود ، که یک کار قابل توجه و بسیار حرفه ای را برای تأمین این نیازهای تولیدی مدیریت می کند.


اقدامات فوق العاده در برچسب زدن محصولات


5 مطلب خاص وجود دارد که باید در یک برچسب محصول مورد بررسی قرار گیرند. بسته به مورد ، استثنائات جزئی نیز وجود دارد ، اما این دستورالعملهای کلی برچسب بتن یا محصول مناسب است.


الف) باید درباره تولید کننده اطلاعات کافی را ارائه دهد.

ب) باید حاوی لیست جزئیات مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محصول نهایی باشد.

ج) باید راهنمایی جهت استفاده را ارائه دهد.

د) باید شامل هشدارها باشد.

ه) برچسب باید با خواندن آسان و قابل مشاهده باشد ، با اطلاعاتی مانند تاریخ انقضا ، تاریخ تولید با حروف پررنگ.

علاوه بر این ، یک لیبل محصول حیرت انگیز همچنین باید اطمینان حاصل کند که از قراردادهای یک مکان خاص پیروی می کند - و البته کالایی را که در واقع فروخته می شود ، توصیف می کند. موارد بی شماری از اشتباهات برچسب زدن محصولات وجود دارد ، از محصولات اشتباه تشخیص داده شده (به عنوان مثال Babycorn بسته بندی شده به عنوان هندوانه) گرفته تا محصولات اشتباه ترجمه شده (اشتباهات چینی Coca Cola) که در آنجا آنها نام برچسب خود را به چیزی ترجمه کردند که مانند Coca Cola به زبان چینی به نظر می رسید ، اما در واقع به معنای چیزی کاملاً متفاوت بود)

(0) نظر

عکاسی تبلیغاتی برای شرکت ها

دوشنبه شانزدهم 4 1399

 عکاسی امروز با پیشرفت روند عکاسی تبلیغاتی به گزینه ای شایع برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده است. هر شغلی که اکنون در یک روز وجود دارد نیاز به خدمات کم و بیش عکاسان دارد ، بنابراین فرصت های گسترده ای در این زمینه وجود دارد.


جدا کردن نوع موضوعات یا فعالیتهای انجام شده توسط عکاس تبلیغاتی ، پرتره یا صنعتی دشوار است. یک همپوشانی طبیعی در هر گروه وجود دارد. حتی تجهیزات مورد استفاده حتی اگر یکسان نباشند می توانند مشابه باشند. به طور کلی ، عکاس تبلیغاتی در حالی که عکاس پرتره بیشتر با مردم درگیر است ، از اشیاء یا چیزهای بی جان عکاسی می کند. بسیاری از استودیوهای کوچکتر فقط یک یا دو عکاس دارند و تصاویر با کیفیت از چیزها و افراد را برای مشتری خود تولید می کنند.


عکس های صنعتی تصاویر بسیاری از سوژه ها را تولید می کنند.این عکسها ممکن است برای بروشورهای تبلیغاتی یا تبلیغات ، صفحات وب ، انتشارات شرکت ، کاتالوگ ، نشریات تجاری و تجاری ، نمایشگر یا دکوراسیون دیواری یا کارت پستال استفاده شود. عکس ها رویدادها یا مواردی را برای تبلیغات ، فروش و فعالیتهای تبلیغاتی و روابط عمومی برای مشتری ضبط می کنند.


در حقیقت ، عکاس تبلیغاتی از طریق عکس ها یک فروشنده است. از آنجا که از او خواسته می شود تا از موضوعات متنوعی عکاسی کند ، عکاس باید متناسب و سریع باشد تا درک کند که این محصول چگونه کار می کند تا بتواند از آن هوشمندانه عکس بگیرد و بتواند نبوغ را نشان دهد. 

یادگیری همه چیز درباره محصولات و عملکرد مشتری برای نگهداری حساب کاربری برای مدت طولانی مهم است. با این دانش ، عکاس می تواند عکس هایی بسازد که کار بهتری در فروش محصولات مشتری انجام دهد. این که بتوانید داستان این شرکت را به شکلی تخیل تر از سایر عکاسان بگویید ، یک استعداد با ارزش است .


با این حال ، عکاسی تبلیغاتی زمینه ای برای یک عکاس در حال آمدن و آینده نیست که مایل باشد برای انجام عکاسی هنری وقت بگذارد. عکاسی تبلیغاتی مستلزم کار تحت فشار است. بعضی اوقات به معنای فراخوانی روز و شب ، یکشنبه ها و حتی تعطیلات است.


زمان در عکاسی تبلیغاتی از اهمیت خاصی برخوردار است و یکی از کالاهای ارزشمند عکاس خدمات سریع است. عکاس باید برای اطلاع رسانی لحظه ای آماده باشد. عجیب نیست که عکاس بتواند به تلفن پاسخ دهد ، درخواست مشتری را دریافت کند و در عرض چند دقیقه در مسیر انجام تکالیف باشد. اغلب عکاسان بعد از ظهر وظیفه را بر عهده می گیرند و چاپ های تمام شده صبح زود را تحویل می دهند. از آنجا که زمان یک عامل حیاتی در عکاسی تبلیغاتی است ، برخی از عکاسان مجموعه کاملی از تجهیزات را در اتومبیل های خود آماده نگه داشتن در همه زمان ها دارند. عدم ارائه خدمات سریع و قابل اطمینان احتمالاً بیشتر از هر دلیل دیگری در عکاسی تجاری ، مسئولیت تجارت گمشده را بر عهده داشته است.


عکاسان تجاری از شخصی که در شهر کوچک زندگی می کند متفاوت است و همچنین به تصویرگر مشهور شهر بزرگی که چندین هزار دلار برای یک عکس واحد دریافت می کند ، عکس هایی از عکس های معروف شهر نیز می دهد. اگرچه دومی هزینه های بالایی را دریافت می کند ، اما هزینه ها قابل توجه است. به عکاس نیاز به فضای کار کافی دارد ، این بدان معناست که اجاره بالا ، مجموعه وسیعی از تجهیزات و امکانات کامل در ساخت و سازها را ذکر می کند ، اما نمونه ای از این موارد را نشان نمی دهد. از آنجا که از عکس هایی که برای ساخت آنها اختصاص داده شده است ، اغلب در تبلیغات گران قیمت استفاده می شود ، مشتری ها مایل هستند با اطمینان از اینکه او یک عکس کارآمد تولید می کند ، هزینه بالایی از عکاس برجسته را بپردازد. آنها نمی توانند با هزینه زیاد فضای تبلیغاتی ، مهلت های قانونی ، هزینه مدل و سایر هزینه ها شانس این را داشته باشند. خیلی به کارآیی ، یعنی قدرت فروش تصویر بستگی دارد.


بدیهی است برای رسیدن به سطح استودیوهای بزرگ تجاری که اکثر آنها در شهرهای بزرگ واقع شده اند ، جایی که حساب های مهم دارای دفاتر هستند.


اکثر استودیو های تجاری هر کاری را که اتفاق می افتد انجام می دهند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، ممکن است از یک عکاس تجاری خواسته شود تا از هرگونه ضیافت تا نمایشگرهای پنجره ، از شیشه های شیشه ای گرفته تا مد ، از عکس های گذرنامه گرفته تا تصاویر تبلیغاتی برای مجلات و روزنامه ها ، عکاسی کند. گرچه تمایل به تخصص در یک زمینه ، مانند غذا یا مد ، جواهرات ، مبلمان و غیره است.

(0) نظر

عکاسی صنعتی و کمک به افزایش فروش شما

يکشنبه هشتم 4 1399

عکاسی صنعتی ، تبلیغاتی ، حرفه ای

اگر شما کارخانه ، مجتمع  پتروشیمی هستید و یا پروژه های بزرگ صنعتی در پیش دارید در واقع هیچ چیز به صرفه تر از  طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی و تجاری برای شما نیست و در کل جهان از این روش استفاده میکنند ، این دو در واقع خط تولید شما را به وضوح معرفی میکند ، متخصصین شما را معرفی میکند و چه چیزی مهمتر از این برای شما ؟ در واقع کسانی که این تصاویر را مشاهده میکنند  مدیران ارشد نیستند و مشتریان شما هستند حال چه مشتری قدیمی و چه شخص جدید و بیشتر هدف برای ترقیب مشتریان جدید است.  تمامی  مدیران صنعتی به خوبی میدانند  که تصویر برداری و فیلم برداری از فرایندهای صنعتی پروسه ای بسیار دشوار است. شما اگر بخواهید عکاسی حرفه ای داشته باشید باید عکس هایی با بهترین کیفیت و رقابتی از محصولات خود داشته باشید و در غیر این صورت مطمئنا کاتالوگ جذابی نخواهیم داشت.

عکاسی تبلیغاتی
تصویر برداری هوایی ، عکاسی هوایی هلی شات

تصویربرداری یا عکاسی هوایی را می توان تکنیک عکسبرداری از سطح زمین از نقاط مرتفع توصیف کرد.منظور از عکاسی هوایی عکس هایی هستند که در هوا گرفته می شود. تصویر برداری یا عکاسی هوایی عبارت است از یک تصویر واقعی از طول و عرض ظاهری در سطوح زمین توسط هلی شات، پهباد، عکس برداری هوایی می شود. تصویر برداری هوایی یا عکاسی هوایی به منظور عکاسی هوایی صنعتی و تبلیغاتی مورد استفاده قرار میگیرد.
عکس هوایی


با تصویر برداری هوایی می توانید عظمت و شکوه فضای کاری خود (کارخانه جات، پروژه های عمرانی، همایش و مجالس ها، راه سازی، شهرک های صنعتی و ...) را توسط هلی شات (هلیشات) یا پهباد به مخاطبین معرفی و ارائه دهید.همچنین می توانید از تصویربرداری هوایی و فیلمبرداری هوایی برای ساخت تیزر نیز استفاده نمایید.


با تصویر برداری هوایی به عظمت خود پی ببرید و آن را به مخاطبین خود معرفی کنید. برای شما تصاویری فوق العاده جذاب و با کیفیت ثبت می کنیم تا در ذهن مخاطبین ماندگار شوید. استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته (هلی شات، پهباد) می توانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم.عکاسی صنعتی


مزایا


1- اعتبار شرکت افزایش پیدا می کند.


2- به شرکت شما شهرت میده و افزایش شهرت در مدت زمان


3- در نگاه اول در هر جا تصاویر یا کاتالوگ شما باشد شخص رو برای دیدن تحریک و کنجکاو میکند.


4- نسبت به رقبای خود یک دست بالاتر میروید.


5- طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی کلید معرفی شما به بازار و گرفتن مشتریان جدید است.


6-عکاسی صنعتی حرفه ای ، در اولین نگاه یک شرکت حرفه ای را نمایش میدهد که این بخش شامل کیفیت عکس شما و زوایا و ... است که در تخصص تیم مدرن طرح است.


از خدمات عکاسی صنعتی  در کسب و کارهای کوچک و بزرگ، آژانس های تبلیغاتی و آگهی های تبلیغاتی می توان استفاده نمود. عکس صنعتی را می توانید در تبلیغات شهری، تجارت و حتی در نمایشگاه نیز استفاده نمایید.


از عکاسی صنعتی می توانید به عنوان ارائه گزارش از عملکرد نیز استفاده نمایید.


عکاسی صنعتی می تواند سوژه هایی از قبیل :


عکاسی از محصولات صنعتی ( ابزار آلات، ماشین آلات کوچک و بزرگ، قطعات صنعتی و  اتصالات صنعتی)


عکاسی از کارخانه و سازمان ها (خط تولید، محیط کاری، فرآیند تولید، کارگران و کارمندان)


عکاسی صنعتی حرفه ای (حفاری، معدن، جاده، رودخانه )


این نوع هنر عکاسی نیازمند تجربه کاری و تخصص در زمینه عکاسی می باشد. نور پردازی و همچنین استفاده تجهیزات حرفه ای برای عکس برداری بسیار تاثیر گذار می باشد.


راهنمای پروژه عکاسی صنعتی از کارخانه :

برای انجام این پروژه از تیم عکاسی به همراه تجهیزات حرفه ای استفاده می کنیم. قبل از شروع پروژه با مدیر یا راهنمای کارخانه جلسه ای تشکیل می دهیم و نیاز های کارفرما مورد تجزیه تحلیل قرار می دهیم و از مکان یا سوژه های عکاسی یک لیست تهیه می کنیم.


از کار فرما انتظار داریم که:

photography-06


محیط کار یا سوژه را برای عکاسی آماده کند تا کیفیت و سرعت کار بالا رود.


سوژه های مدنظر برای عکاسی را بررسی کنند تا (کثیف نباشد، زدگی و خوردگی و دیگر مواردی که ممکن است روی خروجی سوژه تاثیر منفی بگذارد.


نور محیط  را بررسی کنید و اگر نور کافی نیست با عکاس مشورت کنید.


اگر قرار است از کارمندان عکس تهیه شود بهتر است از کارکنان بخواهید با ظاهری آراسته و پوششی مناسب جلوی دوربین قرار گیرند. بهتر است برای پوشش مناسب و یکدست از کارکنان بخواهید از لباس سازمانی استفاده کنند.


رعایت نکات ایمنی در عکاسی: اگر محیط یا سوژه عکاسی خطرناک می باشد حتما با عکاس مشورت کرده و یک فرد با تجربه درخواست کنید که راهنمای عکاس باشد.


بعد از مشورت های لازم با کارفرما تیم عکاسی به کارخانه اعزام می شود. تیم عکاسی به همراه کارفرما مجدد از فضا و سوژه ها دیدن می کنند و عکاس با توجه به نور و سوژه کار خود را شروع می کنید.


کار عکاسی ممکن است بین یک ساعت تا چندین روز کاری نیز طول بکشد که کانون تبلیغاتی مدرن طرح به شما پروژه های یک روزه عکاسی را پیشنهاد می دهد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان عکاسی تماس بگیرید.


بعد از اتمام پروژه، کارفرما از میان تصاویر گرفته شده چندین عکس صنعتی را انتخاب می کند برای ویرایش آماده سازی و بعد از مونتاژ و تایید کارفرما پروژه به اتمام می رسد.


عکاسی تبلیغاتی از غذا


عکاسی و فیلمبرداری صنعتی

فیلمبرداری صنعتی مشابه عکاسی صنعتی می باشد و از سوژه های منتخب بر اساس نیاز عکسبرداری و فیلمبرداری می شود. در برخی موارد ممکن است به علت (فضای وسیع، طرز استفاده از ماشین آلات ، فضای کارخانه و  دیگر موارد) نتوان از سوژه ها عکسبرداری نمود و نیاز است فیلمبرداری صنعتی انجام شود. فیلمبرداری صنعتی معمولا با دوربین های فیلمبرداری و هلی شات انجام می شود. کانون تبلیغاتی مدرن طرح با استفاده از تجهیزات مدرن  عکاسی و فیلمبرداری صنعتی آماده خدمات فیلم برداری از خط تولید، کارخانه، فیلم برداری هوایی (هلی شات) و سایر پروژه های فیلمبرداری می باشد.


 تجربه و سابقه کار از مزیت های رقابتی کانون تبلیغاتی مدرن طرح است.


تاریخچه

هنر عکاسی در سال ۱۸۱۶ خلق شد. می توان گفت عکاسی حرفه ای صنعتی یکی از موثرترین تاثیرات  را در زندگی و تبلیغات مردم داشته است. تصاویر اولیه که با هنر عکاسی خلق شد می توان به تصویری از یک کشاورز، فعالیت صنعت گران، تجهیزات نظامی و موضوعات دیگر اشاره نمود. تفاوت عکاسی صنعتی با دیگر هنر های عکاسی می توان به سبک آن اشاره نمود که در شکل های مختلف و تکنیک های متفاوت در حال استفاده می باشد. از شخص معمولی انتظار نمی رود یک عکس صنعتی خلق کند بلکه شخص باید یک عکاس صنعتی حرفه ای و با تجربه باشد که تخصص و تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشد.


عکاسی تبلیغاتی

هر زمان که نام عکاسی تبلیغاتی یا صنعتی به گوش می خورد تصاویری که روی بسته بندی ها کالاها است در ذهن نمایان می شود. می توانید تصاویر تبلیغاتی در بیلبورد های تبلیغاتی، شبکه های مجازی و دیگر مکان ها مشاهده کنید. از تصاویر تبلیغاتی یا صنعتی به عنوان ابزاری قدرتمند برای تبلیغات در جامعه کنونی و مجازی استفاده می شود که بی شک موجب رشد تجاری و توسعه برند می شود. برای مثال می توان جنگ جهانی دوم را به یاد آورد، بخش هایی که در غرب اروپا از بین رفته بود اما با کمک های مالی ایالات متحده به آرامی جان تازه ای می گرفت، به همین ترتیب اروپا یک مصرف کننده عالی تبدیل شد و مکانی عالی برای تبلیغات محصولات آمریکایی ها.


توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. می توان نتیجه گرفت که تبلیغات امر مهمی در بازاریابی می باشد که می تواند درآمد و همچنین تجارت را توسعه داد، اگر چه عکاسی را در زمان قدیم یک هنر می دانستند اما در زمان کنونی از عکاسی به عنوان یک شغل یاد می کنند. در ابتدا از تصاویر در روزنامه ها و مجلات استفاده می کردند و به مرور استفاده از عکس های تبلیغاتی و صنعتی به عنوان ابزار تبلیغاتی مؤثر تبدیل شد.


عکاسی صنعتی از آهن


(0) نظر

نکاتی در باب فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

سه شنبه سیزدهم 3 1399

 فیلم های صنعتی می توانند برای یک محصول ، یک سرویس ، یک رویداد یا حتی یک دلیل بشردوستانه ، فرهنگ سازمانی یا هر پروژه تولیدی باشد که به آن افتخار کنید.
آسان است که از آنچه شرکت شما انجام می دهد ، هیجان زده شوید. اگر چنین احساسی نکردید ، دیگر نیازی به فیلم صنعتی ندارید. تولید فیلم تبلیغاتی و تبلیغاتی موفقیت آمیز یک گام دیگر را در پیش می گیرد.
گفتن داستان شما از طریق ویدئو یا اینترنت پخش شده می تواند به شما در رسیدن به مخاطبان گسترده تری کمک کند و می تواند به سمت ایجاد یک تصویر برند قابل تشخیص در بین مصرف کنندگان گام بردارد.
مهم است که با همدلی فکر کنید: روی جنبه های محصول یا خدمات خود که به مخاطب شما تجدید نظر می شود توجه کنید. این امکان وجود دارد که چیزهایی که شما در مورد شغل خود دوست دارید مشتری شما را به همان هیجان زده کند. و ما به شما کمک خواهیم کرد تا این الهام بخش را به صورت ویدیویی وارد کنید.

نکات فیلم تبلیغاتی :

تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را تبلیغ کنید و تمرکز خود را  نگه دارید. در صورت نیاز می توانید محتوا را به بیش از یک ویدیو تقسیم کنید.
مخاطبان خود را مشخص کنید. اگر شما در حال حاضر تحقیقات بازار دارید ، این زمان مناسب برای استفاده از آن است.
پیام را در اسکریپت خود متمرکز کنید تا فقط به مهمترین نکات بپردازید. روی احساسات بیش از واقعیت ها و ارقام تمرکز کنید.

شما احتمالاً کلیشه را شنیده اید "یک تصویر هزار کلمه دارد". خوب ، با بیست و پنج عکس در هر ثانیه از هر فیلم ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن کتابچه های راهنمایی را کنار بگذارید. فیلم تبلیغاتی به شما کمک می کند تا فرآیندهای خود را به گونه ای به نمایش بگذارید که هیچ کتابچه راهنما نتواند از آن رقیب شود.

فیلم های آموزشی فقط برای جهت یابی به استخدام های جدید نیستند. ممکن است برای محصول جدید خود به یک فیلم آموزشی نیاز داشته باشید یا به آموزش های ویدیویی آموزش دهید تا به مشتریان کمک کند ارزش بیشتری از خدمات شما کسب کنند. آموزش تصویری ، بصری ترین و روشی صحیح است که می توانید نظر خود را بسازید و آن را چسبناک کنید.

تولید فیلم های صنعتی فرصتی بزرگ برای اکثر مشاغل است.

تولید فیلم تبلیغاتی شما را به یک کمپین برای افزایش ارزش تجاری گسترش خواهیم داد.

یک فیلم تبلیغاتی راهی عالی برای دستیابی به پایگاه مشتری و انتشار اخبار خوب در مورد شغل شما است.


(0) نظر

ویژگی های جالب شرکت های تبلیغاتی

يکشنبه یازدهم 3 1399

کار خیاط جمع آوری مواد اولیه ، پیدا کردن موضوعات مطابق ، برش پارچه به شکل دلخواه است ، در نهایت پارچه را برش زده و آن را به مشتری تحویل می دهد. "


شرکت تبلیغاتی هم دقیقاً مثل خیاط است. تبلیغات را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند که چگونه ، کی و کجا باید تحویل داده شود و آن را به مشتری تحویل میدهد. آژانسهای تبلیغاتی بیشتر وابسته به هیچ سازمانی نیستند


این آژانس ها تمام تلاش خود را برای فروش محصول مشتریان انجام می دهند. آنها گروهی از افراد متخصص در زمینه های خاص خود دارند ، از این رو به شرکت ها یا سازمان ها کمک می کنند تا به روشی آسان و ساده به مشتری هدف خود برسند.


اولین آژانس تبلیغاتی ویلیام تیلور در سال 1786 بود و پس از آن جیمز "جام" وایت در 1800 در لندن و رینل و پسر در 1812.


آژانس تبلیغاتی همه جوانب تبلیغات مشتری را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند و مدیریت می کند. شرکت های تبلیغاتی می توانند در زمینه هایی مانند تبلیغات تعاملی تخصص داشته باشند ، یا می توانند یک آژانس کاملاً خدماتی باشند که مواد تبلیغاتی مانند وب سایت ، تبلیغات آنلاین و اجتماعی ، بروشور ،  طراحی کاتالوگ ،  تبلیغات چاپی ، تبلیغات تیزهای  تلویزیونی و تبلیغات ایمیلی ایجاد کنند. .


انواع مشاغل شرکت تبلیغاتی

کارمندان معمولی که در یک شرکت تبلیغاتی یافت می شوند شامل رئیس شرکت ، مدیر خلاق ، مدیران حساب ، نویسندگان نسخه برداری ، طراحان گرافیک و مدیر رسانه است.


برخی از شرکت ها همچنین با نویسندگان مستقل و یا طراحان گرافیک مستقل کار می کنند که معمولاً در محل کار نمی کنند. بیشتر اوقات ، شرکت های تبلیغاتی کوچکتر بر اساس پروژه های مشتری رشد می کنند و کاهش می یابند ، پیمانکاران را به صورت ساعتی ، روزانه یا پروژه  به پروژه استخدام می کنند.


طرفین شغل

این یک کار معمولی از نه تا پنج ساعت  نیست و از بیشتر کارمندان خواسته می شود هر از گاهی ساعت های طولانی و آخر هفته را کار کنند.


این یک محیط استرس زا است و اخراج ها متداول است. به طور معمول ، اگر مشتری حساب کاربری را از آژانس بیرون بکشد ، اخراج ها به دنبال خواهد آمد. مشتری می تواند بسیار خواستار باشد و از کارکنان خواسته می شود همه کارها را رها کنند تا روی یک پروژه فوری کار کنند.


مزایای شغل

این یک محیط خلاقانه است که سرگرم کننده را با برخی از فرصت های عالی برای سفر ، به طور بالقوه با افراد مشهور ملاقات می کند 


در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی مناطقی وجود دارد که به کارمندان امکان می دهد از یک بازی استخر یا دارت لذت ببرند ، در صندلی های کیسه لوبیا استراحت کنند و حتی چرت بزنند. این پرداخت می تواند بسیار عالی باشد و برخی شرکت ها روزهای تعطیل نامحدود به شما می دهند -


(0) نظر

عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ حرفه ای

سه شنبه سیم 2 1399

در واقع هیچ تبلیغاتی به اندازه عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ برای کارخانجات صنعتی و پتروشیمی و ... مفید نیست از این دو روش در کل جهان برای نمایش خط تولید شرکت ها و همچنین بازاریابی به دست آوردن مشتریان جدید استفاده میشود.

و عکاسی صنعتی پروسه ای بسیار دشوار در صنف های صنعتی است.

در واقع لازمه ی یک کاتالوگ حرفه ای و مناسب داشتن عکس هایی مناسب است و بی کیفیتی کاتالوگ یکی از دلایل آن تصویربرداری غیر حرفه ای و بی کیفیت است ، شرکت طراحی مدرن طرح و طرح گندم افتخار این را دارد که با کادری مجرب از متخصصین چه در حوزه عکاسی صنعتی و یا طراحی کاتالوگ نیاز های شما را در بازار فروش و بازاریابی مشتریان جدید برطرف کند پس با ما همراه باشید.


در حوزه گرافیک در مورد طراحی کاتالوگ باید این موضوع را اذغان کرد که هیچ چیزی مانند گرافیک خوب در طراحی یک کاتالوگ حرفه ای به طور مستقیم نقش ندارد و از مهمترین ملزومات است و شما باید از یک فرد مجرب قبل از طراحی کاتالوگ خود که طراح کاتالوگ نامیده میشود صحبت کنید.

از لحاظ بازاریابی بعد از طراحی کاتالوگ در واقع کاتالوگ پل ارتباطی بین محصولات شما و مشتریان چه جدید و چ قدیمی است و بی شک نقش مهمی در فروش شما دارد ، در کاتالوگ دسته بندی محصولات کاملا قابل درک است و شامل فهرستی برای ارزیابی راحت مشتریان است ، در طراحی کاتالوگ به دو صورت عمودی و افقی طراحی میشود که نمونه های طراحی کاتالوگ شرکت مدرن طرح را میتوانید مشاهده کنید ، شرکت مدرن طرح افتخار همکاری با بسیاری از شرکت های زرگ را در ایران و خارج از کشور دارد شما میتوانید با مشاهده نمونه ها خودتان ارزیابی کنید و تصمیم بگیرید چرا که شما لایق کیفیت برتر هستید.


تفاوت بروشور و کاتالوگ چیست


در نگاه اول تفاوت این دو در ساختار است ، بروشورها معمولا به صورت آکاردئونی و تاشده هستند که از رایج ترین آنها میتوان به بروشور  هفت لتی اشاره کرد این بروشور برای شرکت های بزرگ استفاده میشود در واقع اگر محصولات شما کم است بروشور 3 لتی هم جواب شما را میدهد.

بروشور جنس کاغذ آن  گلاسه است اما معمولا در بروشور ها از تصاویر استفاده نمیکنند که اگر بخواهید با عکاسی صنعتی این کا را انجام دهید برای شما مناسب نیست چرا که جنس کاغذ نمیتواند نتیجه ایدا آل را در بروشور نمایش دهد و نسبت به کاتالوگ کاملا  متفاوت است و عکاسی صنعتی بهتر است بگوییم مخصوص کاتالوگ است نه بروشور در هر صورت همه چی به انتخاب شما برمیگردد.

صحبت دیگر در مورد هزینه بروشور نسبت به کاتالوگ است که طبیعتا هزینه بروشور نسبت به کاتالوگ کمتر است بهتر است از کاتالوگ استفاده کنید محصولات خود را با عکاسی صنعتی مناسب عکسبرداری کنید و در نهایت با توضیحات در کاتالوگ خود درج کنید. نکته دیگر در تفاوت گرماژ کاتالوگ نسبت به بروشور است که در کاتالوگ از گرماژ بالایی استفاده میشود. و دلیل قطور بودن کاتالوگ  و صخیم بودن آن همین موضوع است و بروشور نازک تر است.

برای عکسبرداری مناسب و حرفه ای حتما با شرکت طرح گندم که سالهاست در حوزه عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ و .... تجربه دارد حتما استفاده کنید ، کافی است شما فقط بدانید که این شرکت با چه شرکت های  بزرگی از جمله LG ایساکو و.... همکاری داشته است بی شک متخصصین شرکت طرح گندم شما را در این امر کمک شایانی میکند و تضمین در فروش و بازاریابی شما و همچنین در کیفیت کاتالوگ و عکاسی صنعتی شما خواهد داد پس با ما در تماس باشید.(0) نظر
X