طراحي و چاپ

طراحي و چاپ

جنبه های مهم طراحی لیبل محصولات

دوشنبه شانزدهم 4 1399

عرضه هر محصول جدید برای هر شرکتی یک زمان دشوار اما هیجان انگیز است ، به ویژه اگر تازه وارد در یک صنعت خاص باشند. جنبه های بسیاری در ساخت محصول وجود دارد و ما اهمیت تقاضای مصرف کننده را برای به دست آوردن هر جنبه صحیح می دانیم. یک مورد که بسیاری از شرکتها از آن غفلت می کنند ، لیبل یا برچسب محصول با کیفیت است. اما این یکی از مهمترین چیزها در مورد راه اندازی هر محصول جدید است ، همانطور که باید بررسی کنیم.


تأثیر لیبل  ها بر ادراک محصول


درک محصولات مختلف نه تنها به بازاریابی ، بلکه به طراحی لیبل موجود در آن نیز بستگی دارد. به طور خلاصه ، این قله فروش شما به مصرف کننده بالقوه شما است و می تواند تفاوت بین خرید یا پاس یا همان صرف نظر کردن را ایجاد کند.مطالعات موردی از طراحی لیبل  محصولات


قوانین طراحی لیبل  کاملاً دقیق هستند ، خصوصاً وقتی صحبت از مواد آرایشی است. به عنوان مثال ، در مورد صابون ، FDA قوانین کاملی دارد. رعایت این موارد برای ماندن در سمت راست قانون ضروری است. 


از طرف دیگر ، برچسب ها می توانند با قرار دادن آنها به مشتری به عنوان یک برند معتبر و مسئول ، به برندها نیز کمک کنند. به عنوان مثال ، اطلاعات تماسی در برچسب وجود ندارد ، می تواند خریداران را که فکر می کنند هیچ گونه مسئولیتی از نام تجاری ندارند ، منصرف کند. از طرف دیگر ، لیست نامناسب مواد تشکیل دهنده می تواند کسانی را که محدودیت خاصی در رژیم غذایی دارند ، دلسرد کند. جای تعجبی نیست که طراحی لیبل همچنان بخش مهمی از نقشه های فرآیند پیش از بازار برای تولید کنندگان پوشاک است.


راه حلی برای تولید کنندگان برای اطمینان از کنترل کیفیت برای همه برچسب های آنها


دلیل عدم موفقیت بسیاری از محصولات جدید به دلیل خطای ارتباطی بین تیم طراحی ، انواع تنظیم و چاپگر است. خطاهای چاپ می تواند منجر به مشکلاتی از قبیل اشتباهات ترجمه ، اطلاعات ناکافی و هزینه های اضافی در چاپ شود: اگر برچسب ها به جای آن چاپ شوند ، از همه آنها می توان به راحتی جلوگیری کرد. این فرایند با استفاده از ابزاری مانند چاپگر برچسب QuickLabel بسیار ساده انجام می شود ، که یک کار قابل توجه و بسیار حرفه ای را برای تأمین این نیازهای تولیدی مدیریت می کند.


اقدامات فوق العاده در برچسب زدن محصولات


5 مطلب خاص وجود دارد که باید در یک برچسب محصول مورد بررسی قرار گیرند. بسته به مورد ، استثنائات جزئی نیز وجود دارد ، اما این دستورالعملهای کلی برچسب بتن یا محصول مناسب است.


الف) باید درباره تولید کننده اطلاعات کافی را ارائه دهد.

ب) باید حاوی لیست جزئیات مواد تشکیل دهنده مورد استفاده در محصول نهایی باشد.

ج) باید راهنمایی جهت استفاده را ارائه دهد.

د) باید شامل هشدارها باشد.

ه) برچسب باید با خواندن آسان و قابل مشاهده باشد ، با اطلاعاتی مانند تاریخ انقضا ، تاریخ تولید با حروف پررنگ.

علاوه بر این ، یک لیبل محصول حیرت انگیز همچنین باید اطمینان حاصل کند که از قراردادهای یک مکان خاص پیروی می کند - و البته کالایی را که در واقع فروخته می شود ، توصیف می کند. موارد بی شماری از اشتباهات برچسب زدن محصولات وجود دارد ، از محصولات اشتباه تشخیص داده شده (به عنوان مثال Babycorn بسته بندی شده به عنوان هندوانه) گرفته تا محصولات اشتباه ترجمه شده (اشتباهات چینی Coca Cola) که در آنجا آنها نام برچسب خود را به چیزی ترجمه کردند که مانند Coca Cola به زبان چینی به نظر می رسید ، اما در واقع به معنای چیزی کاملاً متفاوت بود)

(0) نظر

عکاسی تبلیغاتی برای شرکت ها

دوشنبه شانزدهم 4 1399

 عکاسی امروز با پیشرفت روند عکاسی تبلیغاتی به گزینه ای شایع برای بسیاری از شرکت ها تبدیل شده است. هر شغلی که اکنون در یک روز وجود دارد نیاز به خدمات کم و بیش عکاسان دارد ، بنابراین فرصت های گسترده ای در این زمینه وجود دارد.


جدا کردن نوع موضوعات یا فعالیتهای انجام شده توسط عکاس تبلیغاتی ، پرتره یا صنعتی دشوار است. یک همپوشانی طبیعی در هر گروه وجود دارد. حتی تجهیزات مورد استفاده حتی اگر یکسان نباشند می توانند مشابه باشند. به طور کلی ، عکاس تبلیغاتی در حالی که عکاس پرتره بیشتر با مردم درگیر است ، از اشیاء یا چیزهای بی جان عکاسی می کند. بسیاری از استودیوهای کوچکتر فقط یک یا دو عکاس دارند و تصاویر با کیفیت از چیزها و افراد را برای مشتری خود تولید می کنند.


عکس های صنعتی تصاویر بسیاری از سوژه ها را تولید می کنند.این عکسها ممکن است برای بروشورهای تبلیغاتی یا تبلیغات ، صفحات وب ، انتشارات شرکت ، کاتالوگ ، نشریات تجاری و تجاری ، نمایشگر یا دکوراسیون دیواری یا کارت پستال استفاده شود. عکس ها رویدادها یا مواردی را برای تبلیغات ، فروش و فعالیتهای تبلیغاتی و روابط عمومی برای مشتری ضبط می کنند.


در حقیقت ، عکاس تبلیغاتی از طریق عکس ها یک فروشنده است. از آنجا که از او خواسته می شود تا از موضوعات متنوعی عکاسی کند ، عکاس باید متناسب و سریع باشد تا درک کند که این محصول چگونه کار می کند تا بتواند از آن هوشمندانه عکس بگیرد و بتواند نبوغ را نشان دهد. 

یادگیری همه چیز درباره محصولات و عملکرد مشتری برای نگهداری حساب کاربری برای مدت طولانی مهم است. با این دانش ، عکاس می تواند عکس هایی بسازد که کار بهتری در فروش محصولات مشتری انجام دهد. این که بتوانید داستان این شرکت را به شکلی تخیل تر از سایر عکاسان بگویید ، یک استعداد با ارزش است .


با این حال ، عکاسی تبلیغاتی زمینه ای برای یک عکاس در حال آمدن و آینده نیست که مایل باشد برای انجام عکاسی هنری وقت بگذارد. عکاسی تبلیغاتی مستلزم کار تحت فشار است. بعضی اوقات به معنای فراخوانی روز و شب ، یکشنبه ها و حتی تعطیلات است.


زمان در عکاسی تبلیغاتی از اهمیت خاصی برخوردار است و یکی از کالاهای ارزشمند عکاس خدمات سریع است. عکاس باید برای اطلاع رسانی لحظه ای آماده باشد. عجیب نیست که عکاس بتواند به تلفن پاسخ دهد ، درخواست مشتری را دریافت کند و در عرض چند دقیقه در مسیر انجام تکالیف باشد. اغلب عکاسان بعد از ظهر وظیفه را بر عهده می گیرند و چاپ های تمام شده صبح زود را تحویل می دهند. از آنجا که زمان یک عامل حیاتی در عکاسی تبلیغاتی است ، برخی از عکاسان مجموعه کاملی از تجهیزات را در اتومبیل های خود آماده نگه داشتن در همه زمان ها دارند. عدم ارائه خدمات سریع و قابل اطمینان احتمالاً بیشتر از هر دلیل دیگری در عکاسی تجاری ، مسئولیت تجارت گمشده را بر عهده داشته است.


عکاسان تجاری از شخصی که در شهر کوچک زندگی می کند متفاوت است و همچنین به تصویرگر مشهور شهر بزرگی که چندین هزار دلار برای یک عکس واحد دریافت می کند ، عکس هایی از عکس های معروف شهر نیز می دهد. اگرچه دومی هزینه های بالایی را دریافت می کند ، اما هزینه ها قابل توجه است. به عکاس نیاز به فضای کار کافی دارد ، این بدان معناست که اجاره بالا ، مجموعه وسیعی از تجهیزات و امکانات کامل در ساخت و سازها را ذکر می کند ، اما نمونه ای از این موارد را نشان نمی دهد. از آنجا که از عکس هایی که برای ساخت آنها اختصاص داده شده است ، اغلب در تبلیغات گران قیمت استفاده می شود ، مشتری ها مایل هستند با اطمینان از اینکه او یک عکس کارآمد تولید می کند ، هزینه بالایی از عکاس برجسته را بپردازد. آنها نمی توانند با هزینه زیاد فضای تبلیغاتی ، مهلت های قانونی ، هزینه مدل و سایر هزینه ها شانس این را داشته باشند. خیلی به کارآیی ، یعنی قدرت فروش تصویر بستگی دارد.


بدیهی است برای رسیدن به سطح استودیوهای بزرگ تجاری که اکثر آنها در شهرهای بزرگ واقع شده اند ، جایی که حساب های مهم دارای دفاتر هستند.


اکثر استودیو های تجاری هر کاری را که اتفاق می افتد انجام می دهند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، ممکن است از یک عکاس تجاری خواسته شود تا از هرگونه ضیافت تا نمایشگرهای پنجره ، از شیشه های شیشه ای گرفته تا مد ، از عکس های گذرنامه گرفته تا تصاویر تبلیغاتی برای مجلات و روزنامه ها ، عکاسی کند. گرچه تمایل به تخصص در یک زمینه ، مانند غذا یا مد ، جواهرات ، مبلمان و غیره است.

(0) نظر
X