طراحي و چاپ

طراحي و چاپ

نکاتی در باب فیلم صنعتی و فیلم تبلیغاتی

سه شنبه سیزدهم 3 1399

 فیلم های صنعتی می توانند برای یک محصول ، یک سرویس ، یک رویداد یا حتی یک دلیل بشردوستانه ، فرهنگ سازمانی یا هر پروژه تولیدی باشد که به آن افتخار کنید.
آسان است که از آنچه شرکت شما انجام می دهد ، هیجان زده شوید. اگر چنین احساسی نکردید ، دیگر نیازی به فیلم صنعتی ندارید. تولید فیلم تبلیغاتی و تبلیغاتی موفقیت آمیز یک گام دیگر را در پیش می گیرد.
گفتن داستان شما از طریق ویدئو یا اینترنت پخش شده می تواند به شما در رسیدن به مخاطبان گسترده تری کمک کند و می تواند به سمت ایجاد یک تصویر برند قابل تشخیص در بین مصرف کنندگان گام بردارد.
مهم است که با همدلی فکر کنید: روی جنبه های محصول یا خدمات خود که به مخاطب شما تجدید نظر می شود توجه کنید. این امکان وجود دارد که چیزهایی که شما در مورد شغل خود دوست دارید مشتری شما را به همان هیجان زده کند. و ما به شما کمک خواهیم کرد تا این الهام بخش را به صورت ویدیویی وارد کنید.

نکات فیلم تبلیغاتی :

تصمیم بگیرید که می خواهید چه چیزی را تبلیغ کنید و تمرکز خود را  نگه دارید. در صورت نیاز می توانید محتوا را به بیش از یک ویدیو تقسیم کنید.
مخاطبان خود را مشخص کنید. اگر شما در حال حاضر تحقیقات بازار دارید ، این زمان مناسب برای استفاده از آن است.
پیام را در اسکریپت خود متمرکز کنید تا فقط به مهمترین نکات بپردازید. روی احساسات بیش از واقعیت ها و ارقام تمرکز کنید.

شما احتمالاً کلیشه را شنیده اید "یک تصویر هزار کلمه دارد". خوب ، با بیست و پنج عکس در هر ثانیه از هر فیلم ، ممکن است زمان آن رسیده باشد که آن کتابچه های راهنمایی را کنار بگذارید. فیلم تبلیغاتی به شما کمک می کند تا فرآیندهای خود را به گونه ای به نمایش بگذارید که هیچ کتابچه راهنما نتواند از آن رقیب شود.

فیلم های آموزشی فقط برای جهت یابی به استخدام های جدید نیستند. ممکن است برای محصول جدید خود به یک فیلم آموزشی نیاز داشته باشید یا به آموزش های ویدیویی آموزش دهید تا به مشتریان کمک کند ارزش بیشتری از خدمات شما کسب کنند. آموزش تصویری ، بصری ترین و روشی صحیح است که می توانید نظر خود را بسازید و آن را چسبناک کنید.

تولید فیلم های صنعتی فرصتی بزرگ برای اکثر مشاغل است.

تولید فیلم تبلیغاتی شما را به یک کمپین برای افزایش ارزش تجاری گسترش خواهیم داد.

یک فیلم تبلیغاتی راهی عالی برای دستیابی به پایگاه مشتری و انتشار اخبار خوب در مورد شغل شما است.


(0) نظر

ویژگی های جالب شرکت های تبلیغاتی

يکشنبه یازدهم 3 1399

کار خیاط جمع آوری مواد اولیه ، پیدا کردن موضوعات مطابق ، برش پارچه به شکل دلخواه است ، در نهایت پارچه را برش زده و آن را به مشتری تحویل می دهد. "


شرکت تبلیغاتی هم دقیقاً مثل خیاط است. تبلیغات را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند که چگونه ، کی و کجا باید تحویل داده شود و آن را به مشتری تحویل میدهد. آژانسهای تبلیغاتی بیشتر وابسته به هیچ سازمانی نیستند


این آژانس ها تمام تلاش خود را برای فروش محصول مشتریان انجام می دهند. آنها گروهی از افراد متخصص در زمینه های خاص خود دارند ، از این رو به شرکت ها یا سازمان ها کمک می کنند تا به روشی آسان و ساده به مشتری هدف خود برسند.


اولین آژانس تبلیغاتی ویلیام تیلور در سال 1786 بود و پس از آن جیمز "جام" وایت در 1800 در لندن و رینل و پسر در 1812.


آژانس تبلیغاتی همه جوانب تبلیغات مشتری را ایجاد می کند ، برنامه ریزی می کند و مدیریت می کند. شرکت های تبلیغاتی می توانند در زمینه هایی مانند تبلیغات تعاملی تخصص داشته باشند ، یا می توانند یک آژانس کاملاً خدماتی باشند که مواد تبلیغاتی مانند وب سایت ، تبلیغات آنلاین و اجتماعی ، بروشور ،  طراحی کاتالوگ ،  تبلیغات چاپی ، تبلیغات تیزهای  تلویزیونی و تبلیغات ایمیلی ایجاد کنند. .


انواع مشاغل شرکت تبلیغاتی

کارمندان معمولی که در یک شرکت تبلیغاتی یافت می شوند شامل رئیس شرکت ، مدیر خلاق ، مدیران حساب ، نویسندگان نسخه برداری ، طراحان گرافیک و مدیر رسانه است.


برخی از شرکت ها همچنین با نویسندگان مستقل و یا طراحان گرافیک مستقل کار می کنند که معمولاً در محل کار نمی کنند. بیشتر اوقات ، شرکت های تبلیغاتی کوچکتر بر اساس پروژه های مشتری رشد می کنند و کاهش می یابند ، پیمانکاران را به صورت ساعتی ، روزانه یا پروژه  به پروژه استخدام می کنند.


طرفین شغل

این یک کار معمولی از نه تا پنج ساعت  نیست و از بیشتر کارمندان خواسته می شود هر از گاهی ساعت های طولانی و آخر هفته را کار کنند.


این یک محیط استرس زا است و اخراج ها متداول است. به طور معمول ، اگر مشتری حساب کاربری را از آژانس بیرون بکشد ، اخراج ها به دنبال خواهد آمد. مشتری می تواند بسیار خواستار باشد و از کارکنان خواسته می شود همه کارها را رها کنند تا روی یک پروژه فوری کار کنند.


مزایای شغل

این یک محیط خلاقانه است که سرگرم کننده را با برخی از فرصت های عالی برای سفر ، به طور بالقوه با افراد مشهور ملاقات می کند 


در بسیاری از شرکت های تبلیغاتی مناطقی وجود دارد که به کارمندان امکان می دهد از یک بازی استخر یا دارت لذت ببرند ، در صندلی های کیسه لوبیا استراحت کنند و حتی چرت بزنند. این پرداخت می تواند بسیار عالی باشد و برخی شرکت ها روزهای تعطیل نامحدود به شما می دهند -


(0) نظر
X